"اینجا خانه من است" بروی صحنه رفت

 "اینجا خانه من است" بروی صحنه رفت

نمایش عروسکی اینجا خانه من است از روز گذشته در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به روی صحنه رفت.


به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ، نمایش عروسکی اینجا خانه من است به نویسندگی مهدی سیم ریز و کارگردانی محبوبه پاداش که چندین عنوان از جمله سوم کارگردانی ، دوم عروسک گردانی ، اول طراحی لباس ، دکور و ... را در دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی کسب کرده است از روز گذشته در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به روی صحنه رفت و با استقبال شایان توجه کودکان و نوجوانان قرار گرفت.

اینجا خانه من است قصه گنجشک و خرسی است که در همسایگی هم به خوبی و خوشی زندگی می کنند تا اینکه روزی ماری که از سیرک فرار کرده به جنگل آنها می آید و در نبود خرس خانه او را تصرف می کند و این آغاز ماجراهای این نمایش است.

در این نمایش فاطمه شیرزاده ، مریم نوقابی ، سحر حسن زاده ، مرتضی قربانی ، امید وحدت پور و علی ساقی به ایفای نقش ها پرداخته و فرشته ابراهیمی با طراحی و ساخت دکور و عروسک ، داوود شیخ با آهنگسازی ، فهیمه اسدیان به عنوان منشی صحنه و زهرا داوری به عنوان شاعر گروه بازیگران را یاری رسانده اند.


این نمایش هر روز تا چهارشنبه در چهارنوبت پذیرای دانش آموزان و علاقمندان تئاتر خواهد بود . و در آخرین نوبت روز چهارشنبه در ساعت 17:30 برای عموم علاقمندان به روی صحنه خواهد رفت .
شایان ذکر است مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در راستای رسالت خود که همانا حمایت از کودکان و نوجوانان طبقه کم برخودار جامعه است کلیه برنامه های خود را به صورت رایگان در اختیار کودکان و نوجوانان منطقه قرار داده است .

 
تاريخ: ۱۳۹۶/۲/۴