دومین کارگاه نقاشی خط ریحانه باحضور استاد توسلی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار شد

 دومین کارگاه نقاشی خط ریحانه باحضور استاد توسلی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مرتضی عطاریان مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در تکمیل این خبر گفت :دومین کارگاه نقاشی خط در ایام بزرگداشت مقام والای حضرت زهرا (س ) با عنوان ریحانه ، با حضور استاد توسلی برای جمعی از منتخبین دوره قبل این کارگاه برگزار شد.

وی افزود : چندی پیش و در ایام فاطمیه اولین کارگاه نقاشی خط با هدف حمایت از هنرمندان نوجوان مناطق کم برخوردار مشهد با حضور جمعی از علاقمندان برگزار شد ، در پایان این کارگاه مقرر شد علاقمندان جهت شرکت در کارگاه های بعدی نمونه آثار تولید شده در کارگاه را ارائه دهند ، کارگاه دوم برای منتخبین اولین کارگاه برگزار گردید.

عطاریان در ادامه افزود : با توجه به استقبال هنرجویان نوجوان از این کارگاه و نتایج حاصل از آن و در راستای اهداف آموزشی این مرکز و حمایت از هنرجویان کم برخوردار دورههای آموزش نقاشی خط در سال آینده با کمترین هزینه در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

محسن توسلی ضمن احساس رضایت از برگزاری کارگاه نقاشی خط برای این رده سنی گفت : کیفیت آثار ارائه شده توسط این هنرجویان نشاندهنده آینده ای درخشان برای آنان است ،این قشر شایسته حمایتی بیشتر از سوی نهادها و مراکز هنری و دولتی است چرا که استعدادهای بی شماری می توان در میان نوجوانان این منطقه کشف و پرورش داد.

تاريخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲