همزمان با اعیاد شعبانیه ؛لحظاتی شاد در جشن شادمانه

 همزمان با اعیاد شعبانیه ؛لحظاتی شاد در جشن شادمانه

شادمانه عنوان ویژه برنامه ایست که به مناسبت اعیاد شعبانیه در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی در حال برگزاریست ؛ این جشن که دراین دوره از حضور دو مجری روحانی بهره برده است با سبک و سیاق جدیدی برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ؛کودکان و نوجوانان پرشور منطقه خواجه ربیع در ایام اعیاد شعبانیه میهمان مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) و جنگ شادمانه هستند ، .اجرای این ویژه برنامه را که با هدف آموزش مسائل دینی  و در چند بخش مختلف از جمله بازی ، مسابقه و سرگرمی در حال برگزاریست دو روحانی جوان حجت الاسلام زراعتی و حجت الاسلام صفری برعهده دارند .
مرتضی عطاریان ، مدیر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) که کنار دیگران به تماشای برنامه ایستاده است می گوید :امیدوارم روزی بتوانیم درسالنی بزرگتر در خدمت مردم منطقه باشیم ، این سالن با ظرفیت 200 نفر برای جمعیت مشتاق و تشنه این منطقه بسیار کوچک است ؛ اکنون در پی تمهیداتی هستیم تا بتوانیم در برنامه های آتی تعداد بیشتری از مخاطبین را بپذیریم .
وی از آماده سازی برنامه ای برای ایام ماه مبارک رمضان خبر می دهد و می افزاید : امسال نیز مانند سالهای گذشته در ماه رمضان با ویژه برنامه ای شامل بخش های مختلف نمایشی و آموزشی  در خدمت روزه داران خواهیم بود .
شادمانه در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه 21 تا 23 اردیبهشت میهمان کودکان و نوجوانان منطقه است ، میهمانی که به گرمی از سوی میزبانش پذیرفته شده است .
تاريخ: ۱۳۹۵/۲/۲۳