اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  231232233234235236237238239240  ÈÚÏí  >>
  "پرواز بادبادكها" برنده جايزه ويژه موسسه آفرينش هاي هنري در جشنواره بين المللي فيلم كودك و نوجوان
از علي قوي تن كارگردان فيلم "پرواز بادبادكها" از سوي هيئت داوران موسسه آفرينش هاي هنري در بيست و پنجمين دوره جشنواره فيلمهاي كودك و نوجوان اصفهان تقدير شد.

۱۳۹۰/۸/۲۸ :تاريخ

  زائران كوچك در قاب اصفهان
دو نمايشگاه عكس زائران كوچك همزمان با جشنواره بين المللي فيلمهاي كودك و نوجوان اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي نمايشگاه عكس گروهي از عكاسان مشهدي از لحظات حضور كودكان در صحن و سراي حرم رضوي در طول برگزاري جشنواره بين المللي فيلم كودك و نوجوان در دو سينماي اصفهان برپا بود كه مورد توجه و اقبال عمومي قرار گرفت، از جمله مي توان به بازديد تيم 50 نفره از شركت كنندگان و كودكان خارجي حاضر در جشنواره، بازديد كارگردانان و بازيگران عرصه فيلم كودك و نوجوان...

۱۳۹۰/۸/۲۶ :تاريخ

  گشايش نمايشگاه دوخت هاي سنتي و نقاشي روي لباس در نگارخانه باران
نمايشگاهي از " دوخت هاي سنتي و نقاشي روي لباس " اثر خانم مليحه فردوسي مقدم در نگارخانه باران امروز گشايش يافت . به گزارش روابط عمومي مجتمع فرهنگي هنري امام خميني (ره) در اين نمايشگاه كه از روز شنبه 21 آبان در نگارخانه باران افتتاح شد 16 تابلو از دوخت هاي سنتي و 14 اثر نقاشي روي لباس به نمايش گذاشته شده است .

۱۳۹۰/۸/۲۳ :تاريخ

  ديدارمعاون وزير معارف تاجيكستان از موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي
معاون ارشد وزير معارف تاجيكستان روز گذشته (20/08/90) از بخشهاي مختلف موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي ديدن و با فعاليت هاي هنري اين مجموعه آشنا شد.

۱۳۹۰/۸/۲۱ :تاريخ

  مراسم كتابت بندگي با حضور 604 دانشجوي دانشگاه فردوسي در حرم رضوي
مراسم کتابت قرآن كريم با عنوان «كتابت بندگی» با خط تحریری 604دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد، صبح پنجشنبه هفته گذشته در رواق دارالهدایه صحن جمهوری حرم مطهر رضوی، برگزار شد.

۱۳۹۰/۸/۲۱ :تاريخ

  مراسم افتتاحيه نمايشگاه «سرعشق» و سخنراني استاد اميرخاني در نگارخانه رضوان مشهد
مدیرعامل موسسه آفرینش‏های هنری آستان قدس رضوی در پیشانی این نشست، ضمن خوشامدگویی به حاضران و با احترام به خوشنویسان گذشته کشور گفت: موسسه آفرینش‏های هنری آستان قدس رضوی، موسسه‏ای‎ است که با رسالت توجه به هنر موجود در حرم مطهر و دارایی‏های هنری آستان‏قدس رضوی شکل گرفت و در سال‏های گذشته هم اقدامات زیادی در زمینه هنر قدسی و رضوی انجام شد اما در سال جاری، اتفاقات مبارکی درخصوص این هنرها افتاده است.

۱۳۹۰/۸/۱۷ :تاريخ

  در پنجمین نشست جاده ای به آسمان عنوان شد
خانم دکتر نیلچی زاده : سعی کنیم به فرزندانمان ادب الهی را بیاموزیم خانم دکتر نیلچی زاده در پنجمین نشست جاده ای به آسمان گفت : وقتی انسان به ادب الهی مودب شود اعمالش همراه و همگام با اعتقاداتش در صراط مستقیم حق قرار گرفته و در مسیر اعتلای انسانی گام برمیدارد.

۱۳۹۰/۸/۱۴ :تاريخ

  نمایشگاه سر عشق در نگارخانه رضوان برپا می شود
مدیرعامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی از رونمايي دو كتاب جديد منتشر شده در اين موسسه همزمان با مراسم افتتاح نمايشگاه خوشنويسي سرعشق خبر داد.

۱۳۹۰/۸/۱۱ :تاريخ

  انقلاب بحرين در قاب تصوير نگارخانه رضوان
به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي براي اولين بار قيام انقلابي مردم بحرين در قاب تصوير جاي گرفته و در معرض ديد مخاطبين حق طلب قرار مي گيرد. مجموعه رسانه اي اهل البيت اين نمايشگاه را با هدف معرفي و شناسايي انقلاب مردم بحرين و گزارشي مصور و عيني از رخ‌دادهاي اين قيام مردمي در نگارخانه رضوان برگزار مي كند.

۱۳۹۰/۸/۷ :تاريخ

  نقش هاي طبيعت در نگارخانه رضوان
آثار نقاشي گروه 14 در نگارخانه رضوان مشهد به نمايش در خواهد آمد. به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي 14 نقاش جوان مشهدي آثار خود را در نگارخانه رضوان مشهد در معرض ديد علاقمندان قرار خواهند داد. جواد براتي مسئول نگارخانه رضوان تصريح كرد: 14 هنرمند جوان 42 اثر نقاشي خود از طبيعت را، از 30 مهر ماه به نمايش خواهد گذاشت

۱۳۹۰/۷/۳۰ :تاريخ

<<  ÞÈáí  231232233234235236237238239240  ÈÚÏí  >>