اخبـــار
دسته بندي
قبلي  12345678910  بعدي  >>
  هنرمند نگارگر مشهدی بیان کرد: اجرای زنده در حرم مطهر امام رضا(ع) تجربه ای متفاوت، زیبا و شیرین است
عطاالله شاکری هنرمند نگارگر مشهدی در برنامه اجرای زنده نگاری، نقاشی و نقاشیخط « نقش ارادت» گفت: خوشبختانه برای اولین بار اجرای زنده هنرهای تجسمی در صحن جامع حرم مطهر رضوی صورت گرفته که کاملا تجربه متفاوت ، زیبا و شیرین است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در ویژه برنامه «حصن حصین» آستان قدس رضوی؛ حدیث سلسله الذهب با مشارکت هنرمندان برجسته کشور در حرم مطهر رضوی کتابت و خوشنویسی می شود
حدیث سلسله الذهب توسط گروهی از هنرمندان برجسته کشور در ویژه برنامه «حصن حصین» در حرم مطهر رضوی کتابت و خوشنویسی می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  شاعر و مجری توانمند کشور ابراز کرد: شب شعر«ملکوت هشتم» یکی از شبهای شعر بسیار مهم و ممتاز کشور در حوزه شعر آیینی است
شاعر و مجری توانمند کشور برنامه شب شعر «ملکوت هشتم» را یکی از شبهای شعر بسیار مهم و ممتاز کشور در حوزه شعر آیینی است که به همت موسسه افرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  شب شعر«ملکوت هشتم» با عاشقانه سروده های رضوی شاعران برجسته کشور در حرم مطهر رضوی برگزار شد
هم‌زمان با هفتمین روز از ایام فرخنده دهه کرامت، شب شعر «ملکوت هشتم» با حضور شاعران آیینی کشور و جمعی از زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) به همت موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در حرم مطهر رضوی؛ شب شعر « ملکوت هشتم» با حضور شاعران ایینی کشور به ایستگاه چهارم خود می رسد
همزمان با ایام فرخنده دهه کرامت شب شعر « ملکوت هشتم» در حرم مطهر امام رضا(ع) میزبان شاعران ایینی کشور خواهد بود که در این محفل معنوی و ادبی به مدح و ثنای امام مهربانی حضرت علی بن موسیی الرضا (ع) خواهند پرداخت .

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  «شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان در حرم مطهر رضوی برگزار شد
در دهه خجسته کرامت«شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان، با حضور مدیران و مسئولان آستان قدس رضوی، میهمانان داخلی و خارجی و برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد و شاعران، هنرمندان و علاقه مندان به شعر آیینی در محل سالن اجتماعات مرکز همایش ها و نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  هنرجوی خوزستانی کارگاه آموزشی «بورسیه هنرمندان عنوان کرد : برگزاری این دوره توسط موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی در شهر امام رضا(ع) بسیار پسندیده بود
هنرجوی خوزستانی کارگاه آموزشی «بورسیه هنرمندان» در مورد برگزاری این کارگاه تخصصی گفت: برگزاری این دوره توسط موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی در شهر امام رضا(ع) بسیار پسندیده بود و در این زمینه یکی از بهترین فکرها و ایده های هنری صورت گرفته که تا به حال برگزار شده است.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  هنرجویان شرکت کننده در کارگاه « بورسیه هنرمندان» از استان قدس رضوی تشکر کردند. نخستین دوره « بورسیه هنرمندان» مکتب هنر رضوان آستان قدس رضوی مورد توجه هنرجویان سراسر کشور قرار گرفت
ستار ولی نژاد هنرجوی لرستانی که در نخستین کارگاه آموزشی « بورسیه هنرمندان» مکتب هنر رضوان آستان قدس رضوی شرکت نموده است، گفت: پس از مدتهای مدیدی که خط نسخ و ثلث در کشور مهجور و مظلوم واقع شده بود با اقدام تحسین برانگیز آستان قدس رضوی در برگزاری نخستین دوره « بورسیه هنرمندان» ، با یاری اساتید این خطوط مجددا در کارگاه آموزشی « بورسیه هنرمندان» شکوفا گردید.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  هنرمند و استاد خوشنویس برجسته کشور ابراز کرد: کارگاه «بورسیه هنرمندان» در توسعه هنرهای اسلامی و فرهنگ سازی نقش مهمی دارد
هنرمند و استاد خوشنویس برجسته کشور در حاشیه نخستین کارگاه آموزشی بورسیه هنرمندان آستان قدس رضوی بیان کرد:کارگاه «بورسیه هنرمندان» دارای برکات فراوانی است و در توسعه هنرهای اسلامی و فرهنگ سازی نقش مهمی دارد.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  در حاشیه جایزه جهانی گوهرشاد: شب شعر گوهرشاد با موضوع زن مسلمان مبارز توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود
به مناسبت دهه مبارک کرامت و در حاشیه جایزه جهانی گوهرشاد، « شب شعر گوهرشاد» با حضور شاعران آیینی کشور در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۸ :تاريخ

قبلي  12345678910  بعدي  >>