اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>
  مدیرعامل موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی خبر داد: برگزاری شب‌های شعر دهه آخر صفر در حرم مطهر رضوی
مدیرعامل موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از برگزاری شب‌های شعر دهه آخر صفر با حضور شاعران خراسانی در شبستان گرم حرم مطهر رضوی خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۱۱ :تاريخ

  مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کشور گفت: حضرت زینب(س) تجلی زیبای عاشورا است
رئیس هیئت داوران کنگره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی با تاکید بر محوریت نقش زنان در واقعه عاشورا و پس از آن گفت: جلوه زیبای عاشورا نبود، اگر حضرت زینب کبری(س) نبودند.

۱۳۹۶/۸/۱۱ :تاريخ

  مروری بر حضور شاعران در پنجمین کنگره بین‌المللی شعر زنان عاشورایی؛ زن، قصیده‌ی تاریخ
زودتر از بقیه ایرانیان، خودش را به مدینه می‌رساند. زن، شهادتین‌ را می‌گوید و مسلمان می‌شود. اصفهانی و لقبش ام‌الفارسی‌ها است. او، سلمان پارسی را به سوی پیامبر می‌فرستد تا مسلمان شود.

۱۳۹۶/۸/۱۱ :تاريخ

  پرونده پنجمین کنگره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی بسته شد
پنجمین همایش دوسالانه شعر بانوان عاشورایی با همکاری موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به کار خود پایان داد.

۱۳۹۶/۸/۸ :تاريخ

  سپید موی غزل سرای شعر آیینی خراسان به ابدیت پیوست
استاد غلامرضا شکوهی شاعر پیشکسوت آیینی کشور و عضو شورای شعر انجمن ادبی رضوی شب گذشته بدلیل عارضه قلبی و مغزی در بیمارستان رسالت تهران درگذشت.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  شاعر و مجری توانمند کشور ابراز کرد: شب شعر«ملکوت هشتم» یکی از شبهای شعر بسیار مهم و ممتاز کشور در حوزه شعر آیینی است
شاعر و مجری توانمند کشور برنامه شب شعر «ملکوت هشتم» را یکی از شبهای شعر بسیار مهم و ممتاز کشور در حوزه شعر آیینی است که به همت موسسه افرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  شب شعر«ملکوت هشتم» با عاشقانه سروده های رضوی شاعران برجسته کشور در حرم مطهر رضوی برگزار شد
هم‌زمان با هفتمین روز از ایام فرخنده دهه کرامت، شب شعر «ملکوت هشتم» با حضور شاعران آیینی کشور و جمعی از زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) به همت موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در حرم مطهر رضوی؛ شب شعر « ملکوت هشتم» با حضور شاعران ایینی کشور به ایستگاه چهارم خود می رسد
همزمان با ایام فرخنده دهه کرامت شب شعر « ملکوت هشتم» در حرم مطهر امام رضا(ع) میزبان شاعران ایینی کشور خواهد بود که در این محفل معنوی و ادبی به مدح و ثنای امام مهربانی حضرت علی بن موسیی الرضا (ع) خواهند پرداخت .

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  «شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان در حرم مطهر رضوی برگزار شد
در دهه خجسته کرامت«شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان، با حضور مدیران و مسئولان آستان قدس رضوی، میهمانان داخلی و خارجی و برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد و شاعران، هنرمندان و علاقه مندان به شعر آیینی در محل سالن اجتماعات مرکز همایش ها و نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  در حاشیه جایزه جهانی گوهرشاد: شب شعر گوهرشاد با موضوع زن مسلمان مبارز توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی برگزار می شود
به مناسبت دهه مبارک کرامت و در حاشیه جایزه جهانی گوهرشاد، « شب شعر گوهرشاد» با حضور شاعران آیینی کشور در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۸ :تاريخ

<<  ÞÈáí  3456789101112  ÈÚÏí  >>