اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  45678910111213  بعدي  >>
  امروز عصر در مشهد افتتاح می شود ؛ نمایشگاه نقاشی منتهی به حرم
از امروز عصر نگارخانه رضوان وابسته به موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی میزبان نقاشی های سارا رضایی مقدم با عنوان "منتهی به حرم" می شود.

۱۳۹۵/۵/۱۴ :تاريخ

  حضور موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در اولین نمایشگاه "قرآن و عترت " در حرم مطهر رضوی
موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی با نمایش آثار هنری ،‌اجرای نقاشی خط و فروش محصولات هنری در اولین نمایشگاه قرآن و عترت حضور خواهد داشت .

۱۳۹۵/۴/۱۵ :تاريخ

  نمایشگاه "پوستر شیعه " در نگارخانه رضوان گشایش یافت
به همت سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی نمایشگاه "پوستر شیعه" ، در نگارخانه رضوان گشایش یافت .

۱۳۹۵/۴/۱۵ :تاريخ

  با حضور تولیت آستان قدس رضوی ؛ دو اثر هنری تهیه شده در موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی رونمایی می شود
به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی و در غرفه این موسسه در نهمین نمایشگاه قرآن مشهد دو اثر هنری با عناوین دخیل و اسماء الحسنی طی مراسمی باحضور حجت الاسلام رئیسی ، تولیت آستان قدس رضوی رونمایی خواهد شد .

۱۳۹۵/۴/۲ :تاريخ

  بیست و دو خوشنویس در کتابت بندگی
بیست و دو خوشنویس در پنجمین کتابت بندگی گرد هم آمدند تا شرحی از عشق و دلدادگی خود به ساحت کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع) را در قالب خطوطی زیبا و کتابت کلام وحی به تصویر بکشند .

۱۳۹۵/۴/۲ :تاريخ

  نگاهی به غرفه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی
نمایشگاه قرآن مشهد پنجشنبه شب گذشته و باحضور استاندار استان خراسان و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آغاز به کار کرد .

۱۳۹۵/۳/۳۰ :تاريخ

  کتابت کلام وحی در "کتابت بندگی "
همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) ویژه برنامه کتابت آیات کلام ا.. مجید با عنوان "کتابت بندگی " توسط جمعی از خوشنویسان مشهد در نگارخانه رضوان برگزار خواهد شد .

۱۳۹۵/۳/۲۹ :تاريخ

  عکس های کودکان کار در نگارخانه رضوان به روی دیوار رفت
آیین افتتاحیه نمایشگاه 109 عکس در حوزه مستند اجتماعی با عنوان " مشق 9، کودکان کار" با حضور اساتید انجمن عکاسی خراسان، دانشجویان و سایر علاقمندان در نگارخانه رضوان برگزار شد .

۱۳۹۵/۳/۲۳ :تاريخ

  "کودکان کار " در نگارخانه رضوان
مشق نهم عکاسی مستند اجتماعی با عنوان "کودکان کار" در نگارخانه رضوان موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی به نمایش گذاشته می شود .

۱۳۹۵/۳/۲۰ :تاريخ

  "مشق نام او " در نگارخانه رضوان برگزارشد
در شب ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) علیرضا بهدانی 72 نام ولقب حضرت ولی عصر(عج) را در نمایشگاهی با عنوان "مشق نام او" در نگارخانه رضوان و در حضور هنرمندان و هنردوستان کتابت کرد.

۱۳۹۵/۳/۳ :تاريخ

<<  قبلي  45678910111213  بعدي  >>