اخبـــار
دسته بندي
<<  قبلي  12345678910  بعدي  >>
  حضور موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در اولین نمایشگاه "قرآن و عترت " در حرم مطهر رضوی
موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی با نمایش آثار هنری ،‌اجرای نقاشی خط و فروش محصولات هنری در اولین نمایشگاه قرآن و عترت حضور خواهد داشت .

۱۳۹۵/۴/۱۵ :تاريخ

  نمایشگاه "پوستر شیعه " در نگارخانه رضوان گشایش یافت
به همت سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی نمایشگاه "پوستر شیعه" ، در نگارخانه رضوان گشایش یافت .

۱۳۹۵/۴/۱۵ :تاريخ

  با حضور تولیت آستان قدس رضوی ؛ دو اثر هنری تهیه شده در موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی رونمایی می شود
به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی و در غرفه این موسسه در نهمین نمایشگاه قرآن مشهد دو اثر هنری با عناوین دخیل و اسماء الحسنی طی مراسمی باحضور حجت الاسلام رئیسی ، تولیت آستان قدس رضوی رونمایی خواهد شد .

۱۳۹۵/۴/۲ :تاريخ

  بیست و دو خوشنویس در کتابت بندگی
بیست و دو خوشنویس در پنجمین کتابت بندگی گرد هم آمدند تا شرحی از عشق و دلدادگی خود به ساحت کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع) را در قالب خطوطی زیبا و کتابت کلام وحی به تصویر بکشند .

۱۳۹۵/۴/۲ :تاريخ

  نگاهی به غرفه موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی
نمایشگاه قرآن مشهد پنجشنبه شب گذشته و باحضور استاندار استان خراسان و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آغاز به کار کرد .

۱۳۹۵/۳/۳۰ :تاريخ

  کتابت کلام وحی در "کتابت بندگی "
همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) ویژه برنامه کتابت آیات کلام ا.. مجید با عنوان "کتابت بندگی " توسط جمعی از خوشنویسان مشهد در نگارخانه رضوان برگزار خواهد شد .

۱۳۹۵/۳/۲۹ :تاريخ

  عکس های کودکان کار در نگارخانه رضوان به روی دیوار رفت
آیین افتتاحیه نمایشگاه 109 عکس در حوزه مستند اجتماعی با عنوان " مشق 9، کودکان کار" با حضور اساتید انجمن عکاسی خراسان، دانشجویان و سایر علاقمندان در نگارخانه رضوان برگزار شد .

۱۳۹۵/۳/۲۳ :تاريخ

  "کودکان کار " در نگارخانه رضوان
مشق نهم عکاسی مستند اجتماعی با عنوان "کودکان کار" در نگارخانه رضوان موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی به نمایش گذاشته می شود .

۱۳۹۵/۳/۲۰ :تاريخ

  "مشق نام او " در نگارخانه رضوان برگزارشد
در شب ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) علیرضا بهدانی 72 نام ولقب حضرت ولی عصر(عج) را در نمایشگاهی با عنوان "مشق نام او" در نگارخانه رضوان و در حضور هنرمندان و هنردوستان کتابت کرد.

۱۳۹۵/۳/۳ :تاريخ

  کارگاه و نمایشگاه "مشق نام او" در نگارخانه رضوان
همزمان با اعیاد شعبانیه و در شب میلاد قائم آل محمد (عج) کارگاه و نمایشگاه خوشنویسی " مشق نام او " در نگارخانه رضوان برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۲/۳۰ :تاريخ

<<  قبلي  12345678910  بعدي  >>