اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  24252627282930  ÈÚÏí  >>
  نمایشگاه سر عشق در نگارخانه رضوان برپا می شود
مدیرعامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی از رونمايي دو كتاب جديد منتشر شده در اين موسسه همزمان با مراسم افتتاح نمايشگاه خوشنويسي سرعشق خبر داد.

۱۳۹۰/۸/۱۱ :تاريخ

  انقلاب بحرين در قاب تصوير نگارخانه رضوان
به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي براي اولين بار قيام انقلابي مردم بحرين در قاب تصوير جاي گرفته و در معرض ديد مخاطبين حق طلب قرار مي گيرد. مجموعه رسانه اي اهل البيت اين نمايشگاه را با هدف معرفي و شناسايي انقلاب مردم بحرين و گزارشي مصور و عيني از رخ‌دادهاي اين قيام مردمي در نگارخانه رضوان برگزار مي كند.

۱۳۹۰/۸/۷ :تاريخ

  نقش هاي طبيعت در نگارخانه رضوان
آثار نقاشي گروه 14 در نگارخانه رضوان مشهد به نمايش در خواهد آمد. به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش هاي هنري آستان قدس رضوي 14 نقاش جوان مشهدي آثار خود را در نگارخانه رضوان مشهد در معرض ديد علاقمندان قرار خواهند داد. جواد براتي مسئول نگارخانه رضوان تصريح كرد: 14 هنرمند جوان 42 اثر نقاشي خود از طبيعت را، از 30 مهر ماه به نمايش خواهد گذاشت

۱۳۹۰/۷/۳۰ :تاريخ

  نجابتی: مشهد به قطب گرافیک ایران تبدیل شده است
هنرمند مطرح گرافیک کشور گفت: درحال حاضر مشهد به قطب گرافیکی ایران تبدیل شده و در این بحث پیشتاز است.

۱۳۹۰/۷/۱۶ :تاريخ

  نمایشگاه خوشنویشی 60 هنرمند مشهدی برگزار شد
در نگارخانه رضوان و به مناسبت دهه میلاد امام رضا(ع)؛ نمایشگاه خوشنویشی 60 هنرمند مشهدی برگزار شد

۱۳۹۰/۷/۱۴ :تاريخ

  نمايشگاه با نام تو مجنون در نگارخانه رضوان مشهد
مهدي خرمي تعدادي از آثار نگارگري خود در حوزه دفاع مقدس را در نگارخانه رضوان مشهد در معرض ديد علاقه‌مندان قرار مي دهد. به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي نمایشگاه «با نام تو مجنون» برگزیده ده سال آثار نگارگری مهدي خرمي طی سالهای 1380 تا 1390با موضوع دفاع مقدس می باشد که با نگرشی نو به موضوع دفاع مقدس در غالب آثار نگارگری به شیوه نوین خلق شده است. در این مجموعه محور اصلی ایمان و اعتقادات شهدا به تصویر کشیده شده است.از مهمترین آثار این مجموعه طلائیه،داغ لاله، مقتدا ...

۱۳۹۰/۶/۲۹ :تاريخ

  نمايشگاه عكس آيينه را به خاطر بسپار در نگارخانه رضوان مشهد
مهدي رضوي عكاس موفق مشهدي بخش از آثار خود را با عنوان آينه را به خاطر بسپار در نگارخانه رضوان را در معرض ديد عموم قرار داده است.

۱۳۹۰/۶/۱۶ :تاريخ

  نمایشگاه نگارگری و تذهیب در نگارخانه رضوان
نمایشگاه نگارگری و تذهیب آثار آرمین قبولی خوشخو در نگارخانه رضوان مشهد برگزار می شود

۱۳۹۰/۶/۸ :تاريخ

  اخبار سال مشهد در قاب تصوير
همزمان با روز خبرنگار، نمايشگاه آثار جمعي از عكاسان خبري مشهد در نگارخانه رضوان برگزار مي شود. به گزارش روابط عمومي موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي 12 عكاس خبري مشهدي 55 اثر منتخب خود را از موضوعات مختلف خبري و اجتماعي در معرض ديد علاقمندان قرار مي دهند.

۱۳۹۰/۵/۱۳ :تاريخ

  30 عکس از دنیای طبیعت در نگارخانه رضوان
این هفته نگارخانه رضوان چشم اندازهای زیبای طبیعت را در معرض دید علاقمندان عکاسی قرار می دهد به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، از روز شنبه اول مرداد ماه منتخبي از چشم اندازهاي زيباي طبيعت در قالب 36 عكس در نگارخاه رضوان به نمايش در خواهد آمد.

۱۳۹۰/۵/۸ :تاريخ

<<  ÞÈáí  24252627282930  ÈÚÏí  >>