اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  891011121314151617  ÈÚÏí  >>
  دبیر جشنواره ملی عکس« خانه دوست» آستان قدس رضوی خبرداد: عکاسان حرفه ای سراسر ایران شهر مشهد و حرم مطهر رضوی را به تصویر می کشند
هجده هنرمند و عکاس حرفه ای از سراسر ایران در پنجمین جشنواره ملی عکس« خانه دوست» که توسط موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می گردد شهرمشهد را از دریچه عکس به تصویر می کشند.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در برنامه اجرای زنده نگاری، نقاشی و نقاشی خط « نقش ارادت» عنوان شد: امیدوارم اثر نگارگری «حدیث سلسله الذهب» مورد توجه، لطف و عطوفت همیشگی امام رضا(ع) قرار گیرد
هنرمند نگارگر مشهدی اظهار کرد: ایام فرخنده دهه مبارک کرامت و میلاد حضرت رضا(ع) مناسبت خوبی بود که روی تصویرسازی «حدیث سلسله الذهب» کار کنیم و امیدوارم این اثر هنری مورد توجه، لطف و عطوفت همیشگی امام رضا (ع) قرار گیرد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  هنرمند نگارگر مشهدی بیان کرد: اجرای زنده در حرم مطهر امام رضا(ع) تجربه ای متفاوت، زیبا و شیرین است
عطاالله شاکری هنرمند نگارگر مشهدی در برنامه اجرای زنده نگاری، نقاشی و نقاشیخط « نقش ارادت» گفت: خوشبختانه برای اولین بار اجرای زنده هنرهای تجسمی در صحن جامع حرم مطهر رضوی صورت گرفته که کاملا تجربه متفاوت ، زیبا و شیرین است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  در ویژه برنامه «حصن حصین» آستان قدس رضوی؛ حدیث سلسله الذهب با مشارکت هنرمندان برجسته کشور در حرم مطهر رضوی کتابت و خوشنویسی می شود
حدیث سلسله الذهب توسط گروهی از هنرمندان برجسته کشور در ویژه برنامه «حصن حصین» در حرم مطهر رضوی کتابت و خوشنویسی می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ :تاريخ

  هنرجوی خوزستانی کارگاه آموزشی «بورسیه هنرمندان عنوان کرد : برگزاری این دوره توسط موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی در شهر امام رضا(ع) بسیار پسندیده بود
هنرجوی خوزستانی کارگاه آموزشی «بورسیه هنرمندان» در مورد برگزاری این کارگاه تخصصی گفت: برگزاری این دوره توسط موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی در شهر امام رضا(ع) بسیار پسندیده بود و در این زمینه یکی از بهترین فکرها و ایده های هنری صورت گرفته که تا به حال برگزار شده است.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  هنرجویان شرکت کننده در کارگاه « بورسیه هنرمندان» از استان قدس رضوی تشکر کردند. نخستین دوره « بورسیه هنرمندان» مکتب هنر رضوان آستان قدس رضوی مورد توجه هنرجویان سراسر کشور قرار گرفت
ستار ولی نژاد هنرجوی لرستانی که در نخستین کارگاه آموزشی « بورسیه هنرمندان» مکتب هنر رضوان آستان قدس رضوی شرکت نموده است، گفت: پس از مدتهای مدیدی که خط نسخ و ثلث در کشور مهجور و مظلوم واقع شده بود با اقدام تحسین برانگیز آستان قدس رضوی در برگزاری نخستین دوره « بورسیه هنرمندان» ، با یاری اساتید این خطوط مجددا در کارگاه آموزشی « بورسیه هنرمندان» شکوفا گردید.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  هنرمند و استاد خوشنویس برجسته کشور ابراز کرد: کارگاه «بورسیه هنرمندان» در توسعه هنرهای اسلامی و فرهنگ سازی نقش مهمی دارد
هنرمند و استاد خوشنویس برجسته کشور در حاشیه نخستین کارگاه آموزشی بورسیه هنرمندان آستان قدس رضوی بیان کرد:کارگاه «بورسیه هنرمندان» دارای برکات فراوانی است و در توسعه هنرهای اسلامی و فرهنگ سازی نقش مهمی دارد.

۱۳۹۶/۵/۹ :تاريخ

  در نخستین دوره « بورسیه هنرمندان» استان قدس رضوی عنوان شد: شما خادمان فرهنگی امام رضا(ع) هستید
مدیر عامل موسسه افرینشهای هنری آستان قدس رضوی در جمع منتخبین نخستین دوره « بورسیه هنرمندان» مکتب هنر رضوان اظهار داشت: شما از این لحظه به بعد خادمان فرهنگی امام رضا(ع) هستید و امید است بتوانید به عنوان نماینده آستان قدس رضوی در شهر و دیار خود به مردم خدمت کرده و در راستای ترویج فرهنگ و سیره الهی و رضوی برنامه های فرهنگی و هنری را در کشور توسعه دهید.

۱۳۹۶/۵/۸ :تاريخ

  هنرمند نگارگر مشهدی در نمایشگاه « ارادت هنر» خوشحالم که اثر «دعای باران» در ایام فرخنده ولادت حضرت رضا(ع) رونمایی شد
به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه آثارخوشنویسی و نگارگری « ارادت هنر» در نگارخانه رضوان آستان قدس رضوی با حضور هنرمندان و علاقه مندان به آثار هنری گشایش یافت.

۱۳۹۶/۵/۴ :تاريخ

  هنرجویان استانهای کم برخوردار؛ در کارگاه اموزشی « بورسیه هنرمندان » مکتب هنر رضوان گرد هم می آیند
توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی کارگاه اموزشی « بورسیه هنرمندان» با حضور اساتید برجسته کشوری و هنرجویان استانهای کم برخوردار در محل مکتب هنر رضوان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۳ :تاريخ

<<  ÞÈáí  891011121314151617  ÈÚÏí  >>