اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  مشاعره رضوی در ایام نوروز میهمان خانه مردم می شود
مسابقه مشاعره رضوی که به تهیه کنندگی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی هم اکنون در حرم مطهر رضوی در حال ضبط است ، در ایام نوروز از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد .

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ :تاريخ

  تولید دو فیلم رضوی در موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی کلید خورد
معاون هنری موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی از تولید دو فیلم " خاموشی " و مستند "رازهای سرزمین من " خبر داد .

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ :تاريخ

  همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) ؛فراخوان جشنواره فیلم 100 ثانیه ای ریحانه منتشر شد
موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی جشنواره فیلم 100 ثانیه ای ریحانه را ویژه نوجوانان و جوانان برگزار می کند .

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ :تاريخ

  به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی؛ نخستین کارگروه پویانمایی رضوی تشکیل شد
نخستین کارگروه تخصصی پویانمایی رضوی با حضور تنی چند از اساتید این هنر توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی تشکیل شد .

۱۳۹۶/۹/۲۵ :تاريخ

  «جایی برای آرامش» تندیس بهترین فیلم داستانی را به خود اختصاص داد
فیلم داستانی «جایی برای آرامش» اثر جمیل عامل صادقی هنرمند موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تندیس بهترین فیلم سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را به خود اختصاص داد.

۱۳۹۶/۸/۱ :تاريخ

  فیلم کوتاه «جایی برای آرامش» راهی هشتمین جشن خانه سینما شد
فیلم «جایی برای آرامش» ساخته جمیل عامل صادقی و تهیه کنندگی مؤسسه افرینشهای هنری استان قدس رضوی که تاکنون در جشنواره های هنری فراوانی حائز رتبه شده است، این بار در لیست 46 فیلم کوتاه از 49 فیلم ساز کشور قرار گرفت و به هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما راه یافت.

۱۳۹۶/۵/۸ :تاريخ

  کارگردان انیماتوریست عنوان کرد: می توان با تولید پویانمایی های مذهبی نکات اخلاقی را به کودکان آموزش داد
کارگردان و انیماتور کشور در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی اظهار داشت : کودکان و نوجوانان نسل امروز درگیر دنیای فناوری و تکنولوژی شده اند که می توان با تولید پویانمایی با موضوعات مختلف مذهبی نکات اخلاقی را از این طریق به آنها آموزش داد

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  مجموعه پویانمایی «لالایی های رضوی» ،« شهر هزار کبوتر» و «رنگین کمان» در موسسه فرهنگی قدس اکران شد
با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به آثار هنری مجموعه پویانمایی «لالایی های رضوی»، « شهر هزار کبوتر» و «رنگین کمان» با مضمون پرداختن به سیره و فرهنگ رضوی در حوزه کودک و نوجوان اکران شد.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  مدیر عامل موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی خبر داد: در ایام دهه کرامت با حضور تولیت آستان قدس رضوی از انیمیشن « شهر هزار کبوتر » رونمایی می شود
مدیر عامل موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی از رونمایی انیمیشن « شهر هزار کبوتر » با حضور تولیت معزز آستان قدس رضوی حجت الاسلام رئیسی در ایام دهه کرامت امسال خبر داد و افزود: این انیمیشن که توسط جمعی از هنرمندان کشور تولید شده به موضوع زیارت و حجاب کودکان در حرم حضرت رضا(ع) پرداخته است.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  کارگردان انیمیشن مشهدی عنوان کرد: کارکردن در مورد حضرت رضا(ع) حس خوبی برای من دارد
کارگردان و انیماتور مشهدی در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی مشهدی بودن خود را از نقاط قوت آثارش دانست و اظهار داشت : امام رضا جزئی از زندگی ماست و کارهایی که در ارتباط با ایشان است جدا از مسئله تکنیک و اجرا برای من حس بسیار خوبی دارند.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>