اخبـــار
دسته بندي
12345678910  بعدي  >>
  به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی؛ نخستین کارگروه پویانمایی رضوی تشکیل شد
نخستین کارگروه تخصصی پویانمایی رضوی با حضور تنی چند از اساتید این هنر توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی تشکیل شد .

۱۳۹۶/۹/۲۵ :تاريخ

  «جایی برای آرامش» تندیس بهترین فیلم داستانی را به خود اختصاص داد
فیلم داستانی «جایی برای آرامش» اثر جمیل عامل صادقی هنرمند موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تندیس بهترین فیلم سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را به خود اختصاص داد.

۱۳۹۶/۸/۱ :تاريخ

  فیلم کوتاه «جایی برای آرامش» راهی هشتمین جشن خانه سینما شد
فیلم «جایی برای آرامش» ساخته جمیل عامل صادقی و تهیه کنندگی مؤسسه افرینشهای هنری استان قدس رضوی که تاکنون در جشنواره های هنری فراوانی حائز رتبه شده است، این بار در لیست 46 فیلم کوتاه از 49 فیلم ساز کشور قرار گرفت و به هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما راه یافت.

۱۳۹۶/۵/۸ :تاريخ

  کارگردان انیماتوریست عنوان کرد: می توان با تولید پویانمایی های مذهبی نکات اخلاقی را به کودکان آموزش داد
کارگردان و انیماتور کشور در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی اظهار داشت : کودکان و نوجوانان نسل امروز درگیر دنیای فناوری و تکنولوژی شده اند که می توان با تولید پویانمایی با موضوعات مختلف مذهبی نکات اخلاقی را از این طریق به آنها آموزش داد

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  مجموعه پویانمایی «لالایی های رضوی» ،« شهر هزار کبوتر» و «رنگین کمان» در موسسه فرهنگی قدس اکران شد
با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به آثار هنری مجموعه پویانمایی «لالایی های رضوی»، « شهر هزار کبوتر» و «رنگین کمان» با مضمون پرداختن به سیره و فرهنگ رضوی در حوزه کودک و نوجوان اکران شد.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  مدیر عامل موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی خبر داد: در ایام دهه کرامت با حضور تولیت آستان قدس رضوی از انیمیشن « شهر هزار کبوتر » رونمایی می شود
مدیر عامل موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی از رونمایی انیمیشن « شهر هزار کبوتر » با حضور تولیت معزز آستان قدس رضوی حجت الاسلام رئیسی در ایام دهه کرامت امسال خبر داد و افزود: این انیمیشن که توسط جمعی از هنرمندان کشور تولید شده به موضوع زیارت و حجاب کودکان در حرم حضرت رضا(ع) پرداخته است.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  کارگردان انیمیشن مشهدی عنوان کرد: کارکردن در مورد حضرت رضا(ع) حس خوبی برای من دارد
کارگردان و انیماتور مشهدی در حاشیه معرفی و اکران پویا نمایی های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی مشهدی بودن خود را از نقاط قوت آثارش دانست و اظهار داشت : امام رضا جزئی از زندگی ماست و کارهایی که در ارتباط با ایشان است جدا از مسئله تکنیک و اجرا برای من حس بسیار خوبی دارند.

۱۳۹۶/۵/۷ :تاريخ

  رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره خانه دوست
پوستر پنجمین جشنواره ملی عکس خانه دوست ، با حضور مدير عامل و معاون هنرى موسسه آفرينش هاى هنرى ، دبير جشنواره و عكاس پوستر در محل موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی رونمایی شد.

۱۳۹۶/۵/۲ :تاريخ

  جمیل عامل صادقی در جشنواره سما «جایی برای آرامش» پیدا کرد
جمیل عامل صادقی، هنرمند موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، در اختتامیه سومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «سما» با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی، به عنوان هنرمند برگزیده، شناخته شد.

۱۳۹۶/۲/۴ :تاريخ

  "چمدان"،"جایی برای آرامش"، "سلام"، "قفل طلا" و "پنجره فولاد" در بخش رقابتی سومین جشنواره فیلم داستانی سما
اسامی آثار بخش های «داستانی» و «پویانمایی» سومین جشنواره فیلم «سما» اعلام شد، که بر این اساس دو اثر کوتاه داستانی "چمدان" و "جایی برای آرامش" از موسسه آفرینشهای آستان قدس رضوی نیز در این لیست قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۱۵ :تاريخ

12345678910  بعدي  >>