«پرواز» تا رتبه سوم جشنواره نماهنگ رضوی

 «پرواز» تا رتبه سوم جشنواره نماهنگ رضوی

نماهنگ «پرواز» دیپلم افتخار رتبه سوم ششمین جشنواره نماهنگ رضوی را به خود اختصاص داد.
به گزارش ستاد خبری جشن‌های میلاد رضوی، ششمین جشنوارة سراسری نماهنگ رضوی به میزبانی استان لرستان با معرفی آثار برتر در خرم‌آباد به‌کار خود پایان داد و بنا بر رأی هیئت داوران جشنواره، منتخبان معرفی و تجلیل شدند.
این گزارش حاکی است، بر اساس رأی هیئت داوران ششمین جشنوارة سراسری نماهنگ رضوی متشکل از ناصر ناصرپور، امیرحسین ندایی و سیدسیامک موسوی، دیپلم افتخار رتبة سوم و 20 میلیون ریال جایزة نقدی به نماهنگ «پرواز» اثر جمیل عامل‌صادقی از خراسان رضوی، تهیه شده در مؤسسة آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی، اعطا شد.
بر اساس این گزارش، واحد رضوان‌تصوير مؤسسة آفرینش های آستان قدس رضوی آثار متعددي را به مناسبت دهة كرامت رضوي براي پخش در رسانه‌هاي صوتي و تصويري كشور توليد كرده که این نماهنگ زیبا یکی از این تولیدات است که با صداي مجيد اخشابي ضبط شده و آهنگسازش حميد اكبرزاده و ترانه‌سراي آن مهري حيدري هستند.
اين واحد به عنوان يكي از واحدهاي زير مجموعه موسسه آفرينش‌هاي هنري آستان قدس رضوي، امور مربوط به توليدات سمعي بصري اين موسسه را برعهده داشته و طي سال‌هاي اخير، اقدامات متعددي در اين حوزه صورت گرفته است و در دهة کرامت رضوی سال جاری این تولیدات از رسانة ملی پخش شدند.
گفتنی است، داستان اين نماهنگ حول محور پرورشگاه و نگهداري ايتام است و اغلب بازيگران اين كليپ كودكان يك پرورشگاه هستند که برای مربی بازمانده از زیارت شان گنبد و بارگاه حرم مطهر رضوی را به تصویر می کشند.

تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱۵