برای نخستین بار در دهه کرامت رضوی «جشن ميلاد» ويژه كودكان و نوجوانان مشهدی برگزار مي‌شود

 برای نخستین بار در دهه کرامت رضوی «جشن ميلاد» ويژه كودكان و نوجوانان مشهدی برگزار مي‌شود

«جشن میلاد» ویژه­ ی کودکان و نوجوانان از سوی مؤسسه­ ی آفرینش ­های هنری آستان قدس رضوی در مجتمع فرهنگی­- هنری امام خمینی(ره) برگزار می شود.
به گزارش ستاد خبری جشن­ های میلاد رضوی، معاون هنری موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی با اعلام این خبر افزود: جشن میلاد ویژه کودکان و نوجوانان با محوریت آموزه­ های رضوی و تبیین آن­ها در قالب برنامه­ هایی فرهنگی برای نخستین بار در مشهد توسط مؤسسه­ ی آفرینش­ های هنری آستان قدس رضوی برگزار می­ شود.
مهدی سیم­ریز اضافه کرد: این جشن با حضور هنرمندان بومی مشهد از ششم تا شانزدهم شهریورماه به مدت ده روز متوالی از ساعت 16 تا 18 هم­زمان با دهه­ ی کرامت رضوی میزبان کودکان و نوجوانان از مقطع پیش ­دبستانی تا مقاطع دوره­ ی متوسطه­ ی اول می­ باشد.
وی در خصوص برنامه ­هایی که در این جشن برگزار خواهد شد، بیان کرد: این جشن برنامه ­هایی هم­چون نمایش عروسکی، مسابقه و بازی را شامل می ­شود.
سیم­ریز با اشاره به این­که روزانه به طور متوسط حدود 200 نفر از کودکان و نوجوانان میهمان این ویژه­ برنامه خواهند بود، یادآور شد: این جشن از طریق نشر اطلاعیه و ارسال پیامک به اطلاع خانواده­ های مشهدی و اعضاء مرتبط با مجتمع فرهنگی- هنری امام خمینی(ره) می­ رسد.
درخور یادآوری است، در اختتامیه­ ی این جشن در روز میلاد حضرت ثامن­ الحجج(ع) نمایشگاه نقاشی «رنگین­ کمان نور» از نقاشی ­های کشیده شده درمسابقه­­ ای تحت همین عنوان برپا می ­شود.
تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱۰