نوای قرآن در ماه بهار دل ها

 نوای قرآن در ماه بهار دل ها
محفل انس با قرآن با عنوان "ربیع القرآن" در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) وابسته به موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی عصر پنج شنبه های ماه رمضان، میزبان دوستداران آیات الهی است.
به گزارش روابط  عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، جمشید خاتمی، مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) در خصوص برنامه های این مجتمع در این ماه مبارک گفت:  در محفل انس با قرآن که دوساعت قبل از افطار برگزار می شود، قاریان برجسته ملی و بین المللی با صوت و لحنی خوش، آیات آسمانی قرآن را قرائت می کنند.
وی از برپایی جلسات همخوانی، تواشیح، احکام ویژه ماه مبارک رمضان و مسابقات قرآنی با همکاری اداره آموزش علوم قرآن و حدیث آستان قدس رضوی برای عموم مخاطبان این مجتمع خبر داد و افزود: کلاس های قرآنی شامل روخوانی، روانخوانی ، تجوید، احکام، تفسیر و ترجمه در دو نوبت صبح برای رده های سنی مختلف در این مجتمع برگزار می شود.
خاتمی یادآور شد: از برنامه های جنبی این سلسله جلسات، برپایی کلاس های قرآنی ویژه کودکان و مسابقات آموزنده و نشاط آور برای آنان است.
مسئول مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) با اشاره به برپایی سلسله نشست های"اخلاق و تربیت اسلامی" با حضور وعاظ و سخنرانان برجسته استان، خاطرنشان کرد: پخش فیلم هایی با مضامین اخلاقی و دینی، به مدت دو روز در هفته قبل از افطار برای مقاطع سنی کودک و نوجوان از دیگر برنامه های ماست که با استقبال خوبی همراه بوده است.
یادآور می شود علاقه مندان و دوستداران به شرکت در برنامه های مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 7416660 تماس گرفته و یا به آدرس خواجه ربیع 23 مراجعه کنند.
تاريخ: ۱۳۹۰/۵/۸