تولید نماهنگ‌های «شمس الشموس» و «آرام جان‌ها» ویژه ایام پایانی صفر

  تولید نماهنگ‌های «شمس الشموس» و «آرام جان‌ها» ویژه ایام پایانی صفر
در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع)، دو نماهنگ «شمس الشموس» و «آرام جان‌ها» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ویژه ایام پایانی ماه صفر تولید شد.
این مؤسسه به مناسبت بزرگداشت ایام سوگواری دهه آخر صفر و با هدف اشاعه فرهنگ و معارف رضوی و انتقال حال و هوای زائران در حرم مطهر رضوی و مسیرهای منتهی به مشهدمقدس در این ایام، این دو نماهنگ را با نوای محمود اسماعیلیان ضبط کرد. 
نماهنگ شمس الشموس با محوریت موضوعی زائران پیاده ایام پایانی صفر حرم مطهر رضوی با شعری از سراج در مدت بیش از 5 دقیقه و نماهنگ آرام جان‌ها با محوریت حضور گسترده زائران در حرم مطهر و توسل آنان به انیس النفوس(ع) با شعری از علی اصغر دلیلی صالح در مدت بیش از 2 دقیقه در این مؤسسه تهیه شده است. 
تهیه موسیقی، میکس و مسترینگ و تدوین این آثار به ترتیب توسط مهدی اسکندری، حمید شاهمیرزایی و مهدی سرگلزایی انجام شده است. همچنین سید یحیی موسوی، تنظیم موسیقی نماهنگ شمس الشموس را برعهده داشته است. 
این خبر حاکی است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، آثار متنوعی همچون پادکست، نماهنگ، سرود و... تولید می‌کند که این آثار از صدا و سیما و همچنین شبکه‌های مجازی پخش می‌شود.
شایان ذکر است، به همت این مؤسسه برنامه‌های متنوع هنری و ادبی با محوریت مکتب هنر رضوی در دهه پایانی صفر در حال برگزاری است.
تاريخ: ۱۴۰۲/۶/۲۲