نویسنده رمان «نامیرا» در مشهد درباره تجربه نویسندگی صحبت می‌کند

 نویسنده رمان «نامیرا» در مشهد درباره تجربه نویسندگی صحبت می‌کند
 
بیست و هشتمین جلسه انجمن عصر داستان با حضور «صادق کرمیار» نویسنده مطرح کشورمان در مشهد میزبان علاقمندان به داستان‌نویسی خواهد بود.گپ و گفت در مورد داستان‌نویسی و انتقال تجربیات نویسندگی از مواردی است که درباره آن بحث و گفتگو خواهد شد.
صادق کرمیارمتولد ۱۳۳۸ در تهران، نویسنده و کارگردان ایرانی است. او مسئول ویژه نامه «اطلاعات جبهه» در مناطق جنگی در سال‌های ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷ بود و از ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ مسئولیت صفحه ادبی «جوانه‌های اندیشه» روزنامه اطلاعات و همچنین معاونت سردبیری نشریه سینمایی «مردم و سینما» وابسته به بنیاد سینمایی فارابی را نیز به عهده داشته‌است. کرمیار با نوشتن رمان‌هایی مانند «نامیرا» و «دشت‌های سوزان» و نیز کارگردانی سریال‌هایی همچون یک روز قبل  و خاطرات مرد ناتمام شناخته می‌شود. وی که دارای گواهی‌نامه درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، نگارش چندین رمان، فیلمنامه سینمایی و سریال‌های تلویزیونی و نیز کارگردانی چندین فیلم و سریال تلویزیونی را در کارنامه خود دارد. در عین حال بیش از پنج سال مدیریت ادبی و هنری در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از دیگر فعالیت‌های کرمیار در عرصه‌های فرهنگی به‌شمار می‌رود.
 بیست و هشتمین جلسه از سلسله نشست‌های «عصر داستان» وابسته به موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، چهارشنبه 18 مرداد ماه ساعت ۱۶ در مشهد، کوهسنگی۱۷، نگارخانه رضوان به‌صورت رایگان میزبان همه‌ علاقه‌مندان به این حوزه است.

 
تاريخ: ۱۴۰۲/۵/۱۶