تشکیل کارگروه مشترک پژوهش هنر بین آستان قدس رضوی و دانشگاه تربیت مدرس

 تشکیل کارگروه مشترک پژوهش هنر بین آستان قدس رضوی و دانشگاه تربیت مدرس
کارگروه مشترک پژوهشی با محوریت مکتب هنر رضوی بین مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس تشکیل می‌شود. 

 نشست مشترکی در ادامه همکاری‌های مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و دانشگاه تربیت مدرس با حضور منصور یگانه رئیس دانشکده هنر این دانشگاه و معاونین پژوهشی و آموزشی و برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و همچنین تنی چند از مدیران این مؤسسه در تهران برگزار شد. 
مشاور فنی و مجری کلان پروژه مکتب هنر رضوی در مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی بیان کرد: در این نشست در خصوص محورهای عملیاتی و فرآیند اجرایی شدن تفاهم‌نامه مشترکی که بین این مؤسسه و دانشگاه تربیت مدرس منعقد شده بود، تبادل نظر و گفت‌وگو شد. 
محمدجواد استادی ادامه داد: معرفی مکتب هنر رضوی و طرح نیازهای پژوهشی مورد نظر این مؤسسه، از جمله موضوعات مورد بحث بود. استادان دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس نیز دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را در این نشست بیان کردند.
وی اضافه کرد: بدین ترتیب قرار شد کارگروهی مشترک پژوهشی بین دانشگاه تربیت مدرس و مؤسسه تشکیل شود تا  چگونگی انجام تمامی برنامه‌های مشترک در این کارگروه مورد بررسی قرار گیرد. 
 

برنامه‌ریزی در مسیر تبدیل شدن به یک مرکز رشد
استادی گفت: در حاشیه این نشست، مدیران مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با حسین نادری‌منش رئیس مرکز رشد دانشگاه تربیت مدرس نیز دیدار و با موضوع «کارآفرینی» گفت‌وگو کردند چنان‌چه اقتصاد هنر، بررسی مفاد تفاهم‌نامه مشترک این دو مجموعه و تشریح نیازهای مؤسسه، از جمله محورهای مورد بحث این جلسه بود. 
وی افزود: برطبق نتایج این جلسه، قرار شد مؤسسه با همکاری این مرکز رشد برای حرکت در مسیر توسعه فعالیت‌های استارتاپی با رویکرد کارآفرینی هنر و همچنین تبدیل شدن خود به یک مرکز رشد برنامه‌ریزی کند.
تاريخ: ۱۴۰۱/۹/۵