آلبوم تصویری "قصه گفتم کبوترت بشوم" رونمایی شد

 آلبوم تصویری "قصه گفتم کبوترت بشوم" رونمایی شد

آلبوم تصویری «قصه گفتم کبوترت بشوم» که از سوی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و با همراهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی تهیه و تولید شده، روز چهارشنبه 22 دی ماه با حضور مدیران دو مجموعه و جمعی از هنرمندان و کودکان و نوجوانان در نگارخانه رضوان مشهد رونمایی شد. 
به گزارش روابط عمومی مؤسسه آفرینش¬های هنری آستان قدس رضوی این مجموعه شامل 14 ویدئوکلیپ است که با تکنیک کلیپ موشن تهیه شده است و شامل 14 کلیپ (10 کلیپ با موضوع امام رضا علیه السلام و 4 کلیپ با موضوع شهید سردار سلیمانی) می¬باشد.  بنیاد شکل¬گیری این آلبوم¬ها بر اساس نقاشی¬های کودکان در موضوعات یاد شده بوده است. در گام بعد بر اساس آثار نقاشی برگزیده، روایت¬هایی برای هر نقاشی تدوین گردید. روایت¬های تدوین شده با حضور کودکان ضبط تصویری شده و در قالب یک مجموعه تصویری عرضه گردیده است. 
عاطفه رنگ‌آمیز؛ نویسندگی، مهدی شریفی؛ کارگردانی، مهدی عظیما؛ تدوینگری و امیر صحرایی؛ تصویربرداری مجموعه کلیپ‌های کوتاه «قصه گفتم کبوترت بشوم» را برعهده داشتند.
همچنین این مجموعه با نقش‌آفرینی جمعی از کودکان و نوجوانان شامل امیرحسین دهقان، حلما غفوریان، حلما حاجی محمدی، هلیا رستگار، زهرا نواب، صبا رضوی، سامان کلیدری، محمد سام پرکند، سیده مهرآوا میرعاقل، پریسا قهرمان، کیان سهرابی‌پور، آریان عظیمی، ثمین استیلایی و مهدیه حسینی، ضبط شده است.
در حاشیه این رونمایی نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان و نوجوانان که برمبنای آن قصه گویی صورت گرفته است برگزار شده که تا پایان هفته نیز ادامه خواهد داشت . 
 .مجموعه قصه گفتم کبوترت بشوم برای پخش در اختیار شبکه پویا و فضاهای مجازی قرار خواهد گرفت .
 
تاريخ: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲