از سوی واحد آوای رضوان انجام شد انتشار کلیپ‌های «سلام بر محمد(ص)» و «من محمد را دوست دارم» در فضای مجازی

 از سوی واحد آوای رضوان انجام شد انتشار کلیپ‌های «سلام بر محمد(ص)» و «من محمد را دوست دارم» در فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی ، سرود سه زبانه «سلام بر محمد(ص)» توسط گروه‌های نوجوان آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی روز گذشته اجرا و فیلم آن در مدت حدود چهار دقیقه ضبط شده است.
شعر و ملودی سرود «سلام بر محمد(ص)» اثر محمدجواد الهی‌پور به زبان‌های فارسی، عربی و لهجه افغانستانی است که ملودی آن توسط میلاد قنبری تنظیم شده است.
کلیپ «من محمد را دوست دارم» نیز با اجرای گروه نسیم رحمت(آوای رضوان) در مدت نزدیک به سه دقیقه به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تهیه شده است. محمدجواد الهی‌پور و احسان جوادی به ترتیب شاعر و تنظیم‌کننده ملودی این سرود هستند.
این دو کلیپ با هدف گرامی‌داشت هفته وحدت و انتقال شور و نشاط معنوی به مردم در صفحه اینستاگرام آوای رضوان به نشانی avaye.rezvan در دسترس مخاطبان قرار دارد.
یادآور می‌شود، واحد آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با توجه به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و محدودیت‌های اجراهای پاتوقی سرود در سطح شهر در شرایط شیوع بیماری کرونا، کلیپ‌های متنوعی را به مناسبت‌های ملی و مذهبی ویژه انتشار در فضای مجازی و شبکه‌های سیما در سال جاری تولید کرده است.

تاريخ: ۱۳۹۹/۸/۱۴