همزمان با هفته وحدت باید و نبایدهای شعر آیینی در جلسه مجازی انجمن گوهرشاد بررسی شد

 همزمان با هفته وحدت باید و نبایدهای شعر آیینی در جلسه مجازی انجمن گوهرشاد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی، این جلسه در ادامه سلسله جلسات مجازی انجمن‌های شعر بانوان رضوی گوهرشاد استان‌ها با موضوع «بایدها و نبایدهای شعر آیینی و نقد شعر» با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در رواق دعبل حرم مطهر رضوی برگزار و به صورت زنده(live) از صفحه اینستاگرام این انجمن به نشانی anjoman_adabi_goharshad برای مخاطبان پخش شد.

زهرا حسین‌زاده و زهرا علی‌پور به ترتیب به عنوان استاد جلسه و مجری در این برنامه ادبی مجازی زیر نظر انجمن شعر بانوان رضوی گوهرشاد مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی حضور به هم رساندند.
ملیحه یعقوبی و معصومه سادات اسدیان از اعضای انجمن شعر بانوان رضوی گوهرشاد مشهد به صورت حضوری در رواق دعبل و شهین ولی‌پور عضو انجمن شعر بانوان رضوی گوهرشاد دزفول به صورت تلفنی، شعرهای آیینی خود را در موضوعات مختلف خوانده و آنها را به ساحت ائمه اطهار علیهم السلام و شهدا تقدیم کردند.
این جلسه در کنار بررسی و نقد شعر بانوان شاعر از سوی استاد جلسه با معرفی کتاب شعر «سرمه در چشم غزل» زنده‌یاد غلامرضا شکوهی و خوانش یکی از غزل‌های آن توسط مجری همراه بود.
یادآور می‌شود، انجمن شعر بانوان رضوی گوهرشاد با توجه به عدم امکان برپایی حضوری جلسات ادبی خود در دوران شیوع بیماری کرونا در کشور، این محفل مجازی را هر هفته شنبه‌ها از ساعت 16 با بهره‌گیری از صفحه اینستاگرام این انجمن و همچنین مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir برگزار می‌کند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۸/۱۴