به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) کلیپ‌های «حریم» و «فاطمیون حرم» در فضای مجازی منتشر شد

 به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) کلیپ‌های «حریم» و «فاطمیون حرم» در فضای مجازی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی ، کلیپ «حریم» به نویسندگی شادی غفوریان، با صدای محمد نیازی و مهتاب جعفرپناه، و زیر نظر مهدی شریفی به عنوان مجری طرح در این مؤسسه تولید شده است. عکس‌هایی از محمدهادی خسروی، از زائران دهه آخر صفر، با تدوینگری مهدی عظیما و تایپوگرافی محمد فنودی در این اثر مشاهده می‌شود.
نماهنگ «فاطمیون حرم» (بیش از چهار دقیقه) نیز با اجرای سرود رضوی با گویش افغانستانی از سوی گروه نوجوان «میثاق مهاجرین» و به کارگردانی محسن عقیلی به همت واحد آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و با همکاری اداره‌کل اتباع و مهاجرین استانداری سمنان تهیه شده است.
شعر این اثر را جواد گنجعلی سروده و ملودی آن را مجید صانعی تنظیم کرده است. نماهنگ «فاطمیون حرم» به ارادت رزمندگان فاطمیون به حضرت رضا(ع) اشاره می‌کند.
هم‌چنین گروه سرود «آوای رضوان» در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) به تهران اعزام شدند و با رعایت پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا، در پنجمین همایش بین‌المللی «مجاهدین در غربت» در تالار اندیشه حوزه هنری انقلاب اسلامی پایتخت برنامه اجرا کردند.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های متنوع مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی را با مراجعه به صفحات مجازی آن همچون اینستاگرام این مؤسسه به نشانی aqart.ir و اینستاگرام «آوای رضوان» به نشانی avaye.rezvan دنبال کنند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۷/۲۷