محصولات آموزش تصویری مکتب هنر رضوان به سراسر کشور ارسال می شود

 محصولات آموزش تصویری مکتب هنر رضوان به سراسر کشور ارسال می شود

جواد براتی در گفت و گو با روابط عمومی بیان کرد: بیش از 50 عنوان محصول دیداری و شنیداری در رشته های مختلف هنری به صورت لوح فشرده با هدف ارائه خدمات غیرحضوری به هنرجویان کشور در دوران مقابله با بیماری کرونا در مکتب هنر رضوان تهیه شده است.
وی ادامه داد: این محصولات تصویری در قالب های آموزشی، کارگاهی و سخنرانی با حضور استادان برجسته کشور در رشته های گوناگون هنرهای اسلامی ایرانی همچون خوش نویسی، گل و مرغ، تذهیب، نقاشی خط، نگارگری و...، از نشست ها و دوره های آموزشی مختلف این مرکز تولید شده است.
مسئول مکتب هنر رضوان اضافه کرد: اهل هنر می توانند این محصولات آموزش تصویری را به صورت حضوری و غیرحضوری(ارسال از طریق پست) با مراجعه یا تماس با این مرکز آموزشی از طریق شماره تلفن های 6 و 38423575-051 سفارش دهند.
براتی گفت: جلسات مجازی مقدمه ای بر دوره جامع آموزش خط تحریری «خط و شخصیت» با تدریس محمد ظریف صدر مدرس و هنرمند برجسته مشهدی نیز همچون ماه های گذشته هر هفته دوشنبه ها از بستر اینستاگرام مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی به نشانی@aqart.ir و مکتب هنر رضوان به نشانی rezvan_artschool@ به صورت زنده(live) پخش می شود.
وی افزود: علاقه مندان می توانند از دیگر خدمات مجازی مکتب هنر رضوان همچون فیلم های کوتاه ضبط شده از نشست های تخصصی هنری مانند تحلیل و بررسی اثر سیاه مشق میرزا غلامرضا اصفهانی با حضور هادی ذوالریاستین مدرس و هنرمند مطرح خوش نویسی، اجرای آثار فاخر توسط مدرسان و هنرمندان مکتب هنر رضوان و معرفی آثار نفیس هنری در مناسبت های گوناگون با مراجعه به صفحه اینستاگرام این مرکز آموزشی بهره مند شوند.
براتی تصریح کرد: برگزاری کلاس‌ های آموزشی مکتب هنر رضوان در رشته‌ های متنوع هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی دوران مقابله با ویروس کرونا از جمله رعایت فاصله ‌گذاری اجتماعی در کلاس ‌ها و استفاده از ماسک و دستکش همچون ماه های اخیر در پاییز سال جاری ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است، مکتب هنر رضوان به عنوان یک مرکز آموزش تخصصی هنری به ویژه در حوزه هنرهای ایرانی- اسلامی به نشانی مشهد مقدس، خیابان کوهسنگی 17، شماره 14 پذیرای اهل هنر است.

تاريخ: ۱۳۹۹/۶/۲۴