نگهداری 1500 جلد کتاب در کتابخانه تخصصی هنر مکتب هنر رضوان مشهد

 نگهداری 1500 جلد کتاب در کتابخانه تخصصی هنر مکتب هنر رضوان مشهد

جواد براتی در گفت و گو با روابط عمومی ابراز کرد: این منابع تخصصی به دو زبان فارسی و انگلیسی در رشته های مختلف هنری اعم از هنرهای سنتی و هنرهای مدرن در کتابخانه تخصصی هنر مکتب هنر رضوان برای استفاده هنرمندان گردآوری شده است.

مسئول مکتب هنر رضوان ادامه داد: آثاری اعم از دو فصل نامه پژوهش هنر، فصل نامه هنر، فصل نامه فرهنگستان هنر، نشریه آستان هنر و... در بخش نشریات تخصصی این کتابخانه در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه برخی از کتاب های کتابخانه تخصصی هنر مکتب هنر رضوان دارای نفاست و ارزش خاصی است، افزود: در حال حاضر اساتید و هنرجویان این مرکز آموزشی می توانند به صورت رایگان از خدمات این کتابخانه در محل مکتب هنر رضوان استفاده کنند. همچنین امکان امانت برخی از کتاب ها برای یک بازه زمانی مشخص به این هنرمندان وجود دارد.

براتی تصریح کرد: در حال حاضر مکتب هنر رضوان به عنوان یک مرکز آموزشی فعال در حوزه هنرهای اسلامی- ایرانی زیر نظر مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی با رعایت پروتکل های بهداشتی دوران مقابله با بیماری کرونا به نشانی مشهد مقدس، خیابان کوهسنگی 17، شماره 14 پذیرای هنرمندان است.

لازم به ذکر است، اهل هنر می‌توانند برنامه های متنوع آموزشی و هنری مکتب هنر رضوان را را از طریق صفحه اینستاگرام آن به نشانی rezvan_artschool@ دنبال کنند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۵/۲۶