از سوی مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی، مجلس نمایشنامه خوانی «نقشبند» به صورت زنده در بستر مجازی اجرا می شود

 از سوی مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی، مجلس نمایشنامه خوانی «نقشبند» به صورت زنده در بستر مجازی اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی ، دومین برنامه نمایشنامه خوانی مجازی مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی با عنوان مجلس طومارخوانی نقشبند با همکاری حوزه هنری خراسان رضوی، شنبه 21 تیر 99 از ساعت 19 به صورت پخش زنده(live) در اینستاگرام برگزار خواهد شد.

این مجلس بر اساس نمایشنامه نقشبند نوشته سعید تشکری و با کارگردانی شادی غفوریان و تهیه کنندگی محمدعلی چمی گو در قالبی مجازی اجرا می شود.

علیرضا بهدانی هنرمند برجسته خراسانی در این برنامه نمایشنامه خوانی به اجرای اثری نقاشی خط مرتبط با روایت طومارخوانی نقشبند می پردازد.

همچنین این برنامه با نقش خوانی فاطمه توانا؛ قصه خوان و علی ضمیری؛ قوام الدین شیرازی، صحنه پردازی مهدی شریفی و تصویربرداری امیر صحرایی برگزار خواهد شد.

از عموم علاقه‌ مندان دعوت می ‌شود از طریق صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir@ و صفحه اینستاگرام حوزه هنری خراسان رضوی hhkhrazavi@ به تماشای مجلس طومارخوانی نقشبند بنشینند.

لازم به ذکر است، مؤسسه آفرینش‌ های هنری آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت ‌های هنرمندان برجسته کشور و استان برنامه ‌های متنوعی را در گستره فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی به صورت مجازی با توجه به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در دوران مقابله با بیماری کرونا برگزار کرده و می‌کند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۴/۲۲