به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی(ع)، شب شعر مجازی «امیر ولایت» برگزار می‌شود

 به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی(ع)، شب شعر مجازی «امیر ولایت» برگزار می‌شود

به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی(ع)، شب شعر مجازی «امیر ولایت» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، این شب شعر در راستای عرض ارادت به ساحت نورانی امیرالمؤمنین علی(ع) با مشارکت انجمن ادبی رضوی در قالب شعرخوانی جمعی از شاعران مطرح کشور، جمعه 26 اردیبهشت 99 از ساعت 22 برگزار و از طریق صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی @aqart.ir به صورت زنده(live) پخش خواهد شد.

محمدجواد غفورزاده(شفق)، ولی‌الله کلامی زنجانی، محمود حبیبی کسبی، عباس شاه زیدی، ایوب پرندآور، مرتضی حیدری آل‌کثیر، محمد سعید میرزایی، علیرضا رنجکش، رضا رحیمی عنبران، سید محسن علوی و محمد جواد تهرانی در این محفل ادبی مجازی شعرخوانی می‌کنند. یوسف بینا نیز اجرای این شب شعر را بر عهده خواهد داشت.

از عموم دوستداران شعر آیینی به‌ ویژه اعضای انجمن‌های شعر رضوی در سراسر کشور برای حضور مجازی در این محفل در ماه مبارک رمضان دعوت به عمل می‌آید. به تعدادی از بازدیدکنندگان اجرای زنده برنامه نیز به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است، انجمن ادبی رضوی وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با توجه به دوران مقابله با بیماری کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری حضوری شب شعرها و جلسات ادبی خود، این محافل را به‌ صورت مجازی برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های این انجمن را در فضای مجازی از طریق اینستاگرام و پیام‌رسان‌های بله و تلگرام به نشانی anjoman_adabi_razavi@ دنبال کنند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۲/۲۷