به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، شب شعر مجازی «کریم اهل بیت(ع)» برگزار می‌شود

 به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، شب شعر مجازی «کریم اهل بیت(ع)» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی، این شب شعر با هدف گرامی‌داشت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام زیر نظر انجمن ادبی رضوی در قالب شعرخوانی جمعی از شاعران مطرح کشور، جمعه نوزدهم اردیبهشت 99 از ساعت 21 برگزار و از طریق صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی @aqart.ir به صورت زنده (live) پخش خواهد شد.
محمدجواد غفورزاده(شفق)، مهدی جهاندار، سید محمدجواد شرافت، مهدی رحیمی، احمد علوی، محمد بحری، سید ابوالفضل مبارز، فاطمه نانی‌زاد، پونه نیکویی و سعیده کرمانی در این محفل ادبی مجازی شعرخوانی می‌کنند. سید محمدرضا یعقوبی آل نیز اجرای این شب شعر را بر عهده خواهد داشت.
از عموم دوستداران شعر آیینی به‌ویژه اعضای انجمن‌های شعر رضوی در سراسر کشور برای حضور مجازی در این محفل در ماه مبارک رمضان دعوت به عمل می‌آید.
یادآور می‌شود، انجمن ادبی رضوی وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با توجه به دوران مقابله با بیماری کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری حضوری شب شعرها و جلسات ادبی خود، این محافل را به صورت مجازی برپا می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های این انجمن را در فضای مجازی از طریق اینستاگرام و پیام‌رسان‌های بله و تلگرام به نشانی. anjoman_adabi_razavi@ دنبال کنند

تاريخ: ۱۳۹۹/۲/۱۸