فراخوان ملی «نگارش داستان کوتاه در خانه» اعلام شد

 فراخوان ملی «نگارش داستان کوتاه در خانه» اعلام شد

به گزارش روابط عمومی، فراخوان نگارش داستان کوتاه در خانه در موضوعات «سیره رضوی»، «زیارت»(به‌ ویژه زیارت از راه دور) ، «دهه کرامت» ،«شعار سال(جهش تولید)» و با شعار «دهه کرامت بدون کرونا در کنار همیم» به دبیری علمی سعید تشکری نویسنده شناخته ‌شده مشهدی اعلام شده است.

همچنین 80 اثر منتخب این فراخوان، ضمن انتشار در فضای مجازی یا چاپ در قالب کتاب، مشمول دریافت حق تألیف خواهد بود.

برای کسب اطلاعات درباره فراخوان نگارش داستان کوتاه در خانه می‌توانید با شماره تلفن مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی  4-38445142-051 داخلی 102 تماس بگیرید و یا به وب‌سایت این مؤسسه به نشانی www.aqart.ir و صفحه اینستاگرام فراخوان به نشانی kargahe_negaresh@ مراجعه کنید.

لازم به ذکر است، جهت بهره برداری بیشتر نویسندگان محترم از منابع و مستندات نگارش داستان های رضوی، امکان شرکت در کارگاه های مجازی با نظارت دبیر علمی فراخوان فراهم گردیده است. لذا علاقه مندان به حضور در این کارگاه می توانند تا ابتدای خرداد ماه 99 نسبت به ثبت نام از طریق ارسال پیام مستقیم(دایرکت) به مدیر صفحه مربوطه در اینستاگرام اقدام فرمایند. لیکن شرکت در این رویداد و ارسال داستان لزوما نیازمند حضور در کارگاه نبوده و آثار می تواند تا پایان خرداد ماه 99 به آدرس kargahenegaresh@gmail.com ارسال گردد.

تاريخ: ۱۳۹۹/۲/۱۴