نماهنگ «سلام آقا» ویژه نوروز 99 تولید شد

 نماهنگ «سلام آقا» ویژه نوروز 99 تولید شد

به گزارش روابط عمومی، این اثر به مناسبت آغاز سال جدید و تأکید بر امکان زیارت شیفتگان بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) از راه دور به‌ویژه با توجه به توقف موقت حضور زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی به‌ دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور به سفارش معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و با اجرای صابر خراسانی در مؤسسه آفرینش‌های هنری این آستان مقدس تولید و در فضای مجازی منتشر شد.

شعر این سروده محمدحسین ملکیان و موسیقی آن توسط سیدحجت ا... حسینی تنظیم شده است. همچنین سیدمهدی خلیفه سلطانی کارگردان، امین خوردی تصویربردار، علی شیری مسئول تصویر هوایی، عباس نوروزی دستیار فنی، هادی احمدی تدوین‌گر و مریم کاملی‌زاده گرافیست این اثر هستند.

نماهایی از توسل محبان ائمه اطهار علیهم السلام به حرم نورانی امام رضا(ع) در خانه و زیارت از راه دور و اجرای صابر خراسانی در صحن و سرای این آستان ملکوتی در این نماهنگ قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است، واحد آوای رضوان زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با تولید محصولات متنوع همچون نماهنگ و سرود با موضوعات ملی و مذهبی در راستای اشاعه فرهنگ و سیره اهل بیت علیهم السلام به‌ویژه امام هشتم(ع) در کشور فعالیت می‌کند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۱/۱۶