پذیرش هنرجویان دوره‌ آموزش‌ پویانمایی «از صفحه کاغذ تا صفحه رایانه» آغاز شد

 پذیرش هنرجویان دوره‌ آموزش‌ پویانمایی «از صفحه کاغذ تا صفحه رایانه» آغاز شد

به گزارش روابط عمومی، مکتب هنر رضوان دوره‌های آموزشی پایه و عمومی و دوره‌های تکمیلی و تخصصی پویانمایی را با عنوان از صفحه کاغذ تا صفحه رایانه با حضور مدرسان برجسته با ظرفیت هر دوره 12 نفر در مشهد برگزار می‌کند.

دوره «مبانی نظری پویانمایی(ایده‌ها، تکنیک‌ها، کاربردها)» زیر نظر محمد ظریف صدر، دوره‌های «طراحی کارکتر» و «روایت تصویری و استوری برد» زیر نظر سید مصطفی حسینی و دوره‌های «طراحی مفهومی و توسعه بصری» و «اصول و مبانی متحرک‌سازی» زیر نظر عباس عباسی وزین در قالب دوره‌های پایه و عمومی پویانمایی در این مرکز آموزشی هنری برپا خواهد شد.

دوره‌های تکمیلی و تخصصی پویانمایی نیز شامل دوره‌های تخصصی پویانمایی دو بعدی after effects، adobe animate  و moho، دوره‌های تخصصی پویانمایی سه بعدی maya و دوره‌های تخصصی تدوین و جلوه‌های تصویری رایانه‌ای after effects و premiere می‌شود.

هر دوره شامل 10 جلسه کارگاه عملی سه ساعته و 10 ساعت مبانی نظری پویانمایی است. هیچ‌یک از دوره‌های پایه و عمومی مبتنی بر نرم‌افزار و تکنیک خاصی در حوزه پویانمایی نیست. مهارت در طراحی عمومی پیش‌نیاز کلیه دوره‌ها و شرط الزامی برای پذیرش داوطلبان خواهد بود.

گذراندن تمامی دوره‌ها پیش‌نیاز الزامی برای ثبت‌نام داوطلبان در دوره‌های تکمیلی مبتنی بر نرم‌افزار (دوبعدی، سه‌بعدی، تدوین و جلوه‌های تصویری رایانه‌ای) خواهد بود.

پیش‌نیاز دوره‌های تکمیلی علاوه بر گذراندن دوره‌های پایه، آشنایی عمومی با رایانه و نرم‌افزار ویرایش تصویری فتوشاپ است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی برگزاری این دوره‌های پویانمایی می‌توانند به مکتب هنر رضوان به نشانی مشهد، خیابان کوهسنگی 17، شماره 14 مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 38423575 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است، مکتب هنر رضوان به عنوان مرکز آموزش تخصصی هنر، دوره‌ها و کارگاه‌های مختلفی را در رشته‌های متنوع مانند خوش‌نویسی، تذهیب، نگارگری و ... با دعوت از استادان مطرح کشور زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در ادوار گوناگون برگزار می‌کند.

تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۵