کارگاه عکاسی«داستان‌گویی در مجموعه عکس مستند» در مشهد برپا می‌شود

 کارگاه عکاسی«داستان‌گویی در مجموعه عکس مستند» در مشهد برپا می‌شود

جواد براتی در گفت‌وگو با روابط عمومی بیان کرد: این کارگاه تخصصی با حضور علاقه‌مندی که در آن نام‌نویسی کردند، زیر نظر ساسان مؤیدی عکاس شناخته‌شده مستند و دوران دفاع مقدس کشور از یکشنبه تا سه‌شنبه، یکم تا سوم دی 1398 در مکتب هنر رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17، شماره 14 برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه عکاسی سه روزه با موضوع داستان‌گویی در مجموعه عکس مستند به صورت عملی و تئوری با همکاری دبیرخانه هفتمین جشنواره عکس خانه دوست مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و کانون عکس انجمن سینمای جوانان مشهد انجام خواهد شد.

براتی گفت: همچنین شرکت‌کنندگان کارگاه می‌توانند از نمایشگاه عکس ساسان مؤیدی از مجموعه عکاسان جنگ که از یکم تا چهارم دی ماه از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه رضوان مشهد واقع در کوهسنگی 17، شماره 16 دایر است، دیدن کنند.

یادآور می‌شود، هفتمین دوره جشنواره عکس خانه دوست در پنج بخش وقف و نذر رضوی، زیارت و آیین‌های زیارتی، زائرین پیاده رضوی، زیر سایه خورشید و زیارت‌های نوروزی زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود و عکاسان تا ساعت 24 روز 10 دی سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را از طریق سایت جشنواره به نشانیwww.aqaks.ir به دبیرخانه آن ارسال کنند.

تاريخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۱