پخش برنامه «سر سفره خدا» ویژه ایام پایانی ماه صفر از شبکه پویا

  پخش برنامه «سر سفره خدا» ویژه ایام پایانی ماه صفر از شبکه پویا

مهدی سیم‌ریز با اشاره به اینکه سر سفره خدا یک برنامه مناسبتی ویژه ایام خاص است، در گفت‌وگو با روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری ابراز کرد: پخش برنامه سه قسمتی سر سفره خدا به مناسبت ایام پایانی ماه صفر از بعدازظهر روز گذشته از شبکه پویا شروع شده است و تا هفتم آبان ماه سال‌روز شهادت امام هشتم(ع) ادامه دارد. این ویژه برنامه هر روز ساعت 16 در مدت 30 تا 60 دقیقه پخش می‌شود.
وی گفت: این ویژه برنامه که با موضوع زیارت امام رضا(ع) و همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی سال گذشته در مشهد ضبط شده بود، برای مخاطب کودک و نوجوان به روی آنتن این شبکه ملی می‌رود.
معاون هنری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه حمیدرضا عطارد کارگردانی سر سفره خدا را بر عهده دارد، ادامه داد: این برنامه با حضور حامد مدرس و احسان مهدی به عنوان مجری و بازیگر پخش می‌شود.
سیم‌ریز با بیان اینکه سال گذشته گزیده‌ای از این برنامه ترکیبی تلویزیونی از رسانه ملی به روی آنتن رفت، اضافه کرد: امسال ویژه برنامه سر سفره خدا به مناسبت ایام پایانی صفر به عنوان یکی از تولیدات مشترک آستان قدس رضوی و رسانه ملی به طور کامل از شبکه پویا پخش خواهد شد.
گزارش‌هایی از حال و هوای مشهد در ایام پایانی صفر، اجرای نمایش‌های عروسکی ویژه کودکان با مضمون امام رضا(ع)، فعالیت‌های فرهنگی خادم‌یاران نوجوان برای زائران پیاده حرم رضوی و پرده‌خوانی‌، در بخش‌های مختلف این ویژه برنامه ایام پایانی صفر پخش می‌شود. برنامه سر سفره خدا از جمله برنامه‌های پر مخاطب تلویزیونی کودک و نوجوان رسانه ملی در چند سال اخیر به‌ویژه در ایام ماه مبارک رمضان بوده است.
لازم به ذکر است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در راستای اشاعه فرهنگ و هنر رضوی در تولید برنامه‌های تلویزیونی مانند مشاعره رضوی و پرده‌خوانی نیز با رسانه ملی مشارکت کرده است.

تاريخ: ۱۳۹۸/۸/۹