نمایشگاه خوش‌نویسی «مهر قلم» در نگارخانه رضوان افتتاح شد

 نمایشگاه خوش‌نویسی «مهر قلم» در نگارخانه رضوان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری، 26 تابلوی خوش‌نویسی شامل 24 اثر به خط نستعلیق و دو اثر به خط شکسته نستعلیق در این نمایشگاه در معرض دید عموم گذاشته شده است.
این هنرمند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: فعالیت هنری خودم را در سن چهل سالگی به دلیل علاقه بسیار به خوش‌نویسی آغاز کردم و توانستم در آزمون کتابت سطح ممتاز در سال 1364 قبول شوم و در کنار دبیری هنرستان به تدریس خوش‌نویسی نیز بپردازم.
وی ادامه داد: اگر در زمان کشیکم در حرم مطهر رضوی، جملات و شعرهایی با مضامین ارشادی مانند احادیث پیامبر اکرم(ص)، کلمات قصار امیرالمؤمنین علی(ع) و شعرهای حافظ ببینم، آنها را کتابت کرده و به خادمان این آستان ملکوتی هدیه می‌کنم.
این هنرمند با بیان اینکه از دیدن آثارش در نمایشگاه مهر قلم لذت بسیاری برده است، افزود: برپایی این نمایشگاه توسط پسرانم موجب شد تا آنان نیز با انگیزه بیشتری فعالیت خود را در رشته خوش‌نویسی ادامه دهند.
وی خاطرنشان کرد: اگر فردی علاقه به هنری دارد، در هر سنی می‌تواند به فراگیری آن هنر بپردازد، چراکه هیچ‌گاه برای هنرآموزی دیر نیست.
لازم به ذکر است، نمایشگاه خوش‌نویسی مهر قلم تا چهارم مهر 1398، صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و بعدازظهرها از ساعت 17 تا 19 در نگارخانه رضوان مشهد واقع در خیابان کوهسنگی 17، پلاک 16 پذیرای عموم هنردوستان است.

تاريخ: ۱۳۹۸/۷/۲