دوره آموزشی «تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی» در مشهد برگزار می‌شود

 دوره آموزشی «تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی» در مشهد برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری، برپایی این دوره آموزشی در رشته‌‌های مختلف با حضور بزرگسالان علاقه‌مند به تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی زیر نظر استادان برجسته این حوزه در مشهد صورت می‌گیرد و اهل هنر حداکثر تا 10 مهر سال جاری فرصت نام‌نویسی در رشته مورد نظر خود را دارند.
کلاس‌های «کارگردانی نمایش عروسکی» با تدریس علی اکبر حلیمی، «کارگردانی تئاتر کودک و نوجوان» و «تربیت مربی نمایش خلاق» زیر نظر سید جواد رحیم‌زاده، «نمایش‌نامه‌نویسی کودک و نوجوان» با تدریس مهدی‌ سیم‌ریز، «بازیگری تئاتر کودک و نوجوان» با حضور محمد جهان‌پا، «طراحی و ساخت عروسک و دکور» زیر نظر فرشته ابراهیمی و «بازی‌دهندگی عروسک» با تدریس محبوبه پاداش، در این دوره برپا خواهد شد.
ظرفیت کلاس‌های هر رشته بین 7 تا 12 نفر خواهد بود و کلاس‌ها با توجه به مباحث تئوری و عملی از نیمه دوم مهر ماه سال جاری در مکتب هنر رضوان و مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای نام‌نویسی می‌توانند به مکتب هنر رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17، پلاک 14 ، (تلفن05138467644) و مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به نشانی خیابان خواجه‌ربیع، خواجه‌ربیع 23 (تلفن 5-05137416663)مراجعه کنند.
لازم به ذکر است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت واحدهای مختلف خود با برگزاری برنامه‌های متنوع هنری و آموزشی در مسیر ارتقای فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی حرکت می‌کند.

تاريخ: ۱۳۹۸/۷/۲