به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، کارگاه «طراحی آرایه» جشنواره ملی هنر رضوان در مشهد برگزار می‌شود

 به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، کارگاه «طراحی آرایه» جشنواره ملی هنر رضوان در مشهد برگزار می‌شود
کارگاه تخصصی سه روزه «طراحی آرایه» ویژه جشنواره ملی هنر رضوان به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مشهد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری استان قدس رضوی، رویدادی سه روزه در قالب کارگاه طراحی آرایه در راستای کیفیت‌بخشی به فرآیند برگزاری جشنواره ملی هنر رضوان با ظرفیت محدود حداکثر 30 نفر و با حضور جمعی از استادان برجسته کشور از 12 تا 14 تیر 1398 در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
هنرمندان اقصی نقاط کشور تا پایان وقت اداری 30 خرداد فرصت دارند سوابق خود را برای نام‌نویسی در این کارگاه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات کامل درباره چگونگی نام‌نویسی در این کارگاه می‌توانند به تارنمای جشنواره هنر رضوان به نشانی www.rezvanfestival.ir یا صفحه جشنواره در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نام rezvanfestival مراجعه کنند.
جشنواره هنر رضوان تلاشی برای آشنایی بیشتر هنرمندان با نقوش، نگاره‌ها و نمادهای موجود در تزیینات حرم مطهر رضوی و کاربردی‌ کردن آن‌ها در هویت‌بخشی به اسباب و محصولات کاربردی زندگی است.
برگزاری این جشنواره هنری به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و با حمایت کارگروه سوغات فرهنگی زائر و شرکت نان قدس رضوی در قالب سه بخش «نقشی برای زندگی»، «زینت تحصیل» و «در جست‌وجوی هویت» صورت می‌گیرد.
همچنین هشت نشست تخصصی با حضور مهدی یک‌پسر دبیر جشنواره هنر رضوان و جمعی از مدیران هنری، استادان، دانش‌جویان و هنرمندان کشور با هدف تبیین ضرورت برگزاری جشنواره و ابعاد مختلف آن در این دوره از جشنواره در شهرهای مشهد، تهران، شیراز، اصفهان و تبریز برپا شده است.
لازم به ذکر است، دبیرخانه جشنواره هنر رضوان به نشانی مشهد، خیابان کوهسنگی 9، عدالت 18، پلاک 1/9، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی آماده پاسخ‌گویی به اهل هنر است.
تاريخ: ۱۳۹۸/۳/۲۲