شب شعر هجو و طنز " ترامپت " برگزار شد

 شب شعر هجو و طنز " ترامپت " برگزار شد
اختتامیه شب شعر هجو و طنز " ترامپت " با معرفی و تقدیر از برگزیدگان، 14 اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی هویزه مشهد به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، در این برنامه که با همکاری محفل شعر نارنجک حوزه هنری خراسان رضوی برگزار شد، جمعی از طنز پردازان کشور در هجو شخصیت ترامپ و سیاسیت های ددمنشانه دولت آمریکا به خوانش سروده هایشان با زبان طنز پرداختند.
محمد علی چمی گو مدیر عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در اینباره گفت: فراخوان این برنامه همزمان با دهه مبارک فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ارائه گردید و هدف از برگزاری این شب شعر را پاسخ به هتاکی های ترامپ و دولت آمریکا نسبت به ایران اسلامی دانست.
دراین شب شعر که با حضور ناصر فیض و اجرای قاسم رفیعا برگزار شد، روح الله راوه ای، فرامرز اکبری، محمد ابراهیم منفرد، محمد حسین رحیمی، مجید رحمانی صانع،عباس احمدی، محمد درودی، مصطفی صاحبی، راضیه رجایی، جمیله سادات کراماتی و منیژه رضوان به شعر خوانی پرداختند.
همچنین رونمایی از دو اثر کاریکاتور از علیرضا پاکدل و محسن احمدی  و اجرای سرود  توسط گروه آوای رضوان با شعری از راشد انصاری و پخش چند کلیپ از دیگر بخش های شب شعر هجو و طنز " ترامپت بود.
 در پایان از فرامرز اکبری به عنوان برگزیده دوم و مصطفی صاحبی به عنوان برگزیده سوم با اهدای لوح و جایزه نقدی تقدیر شد.

 

تاريخ: ۱۳۹۸/۲/۱۴