تاکسیران ها خادمیار می شوند

 تاکسیران ها خادمیار می شوند

در آستانه سال جدید جمعی از خادمیاران تاکسیران مشهدی در نشستی صمیمانه تقدیر شدند .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی، در این نشست که شامگاه چهارشنبه 22 اسفندماه برگزار شد، محمدعلی چمی گو مدیر عامل موسسه آفرینش های هنری به ابعاد مختلف خدمت در بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علیه السلام پرداخت.
وی با اشاره به اینکه توفیق خدمت به زائر فقط به محدوده حرم منتهی نمی شود گفت: همه می توانیم در ابعاد مختلف کاری ، خادم امام هشتم باشیم.
چمی گو همچنین ضمن تقدیر از تاکسیرانانی که در دهه آخر صفر همراه با  خدمت رسانی زائرین در زمینه  انتشار محتوای رسانه ای رضوی نیز فعالیت داشته اند افزود: به زودی مقدمات همکاری رانندگان تاکسی به عنوان خادمیار آستان قدس رضوی فراهم خواهد شد.
در ادامه سید رضا اشکذری معاون فرهنگی سازمان تاکسیرانی مشهد از اعلام آمادگی آن سازمان برای خدمت همه جانبه به زائرین و مجاورین علی بن موسی الرضا علیه السلام خبر داد.
وی در ادامه با بیان اینکه تعداد زیادی از رانندگان سازمان تاکسیرانی مشهد به طور افتخاری نسبت به خدمت رسانی به محرومان و مستمندان فعالیت داشته و دارند گفت: توفیق خادمیاری آستان ملائک پاسبان رضوی فرصت مغتنمی برای خدمت بیشتر به زائرین و مجاورین آن حضرت است.
در پایان این نشست هدایایی به رسم تقدیر و یادبود از سوی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی به حاضرین اهدا گردید.  
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳