شب شعر هجو و طنز " ترام پت" برگزار می شود

 شب شعر هجو و طنز " ترام پت" برگزار می شود

انجمن ادبی رضوی مؤسسۀ آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شب شعر هجو و طنز "ترام پت" را برگزار می کند .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ،قاسم شاهد مسئول انجمن ادبی رضوی با اعلام این خبر افزود :  شب شعر هجوو طنز ترام پت در دو بخش شعر کلاسیک و آزاد و با موضوعات  شخصیت و سخنان ترامپ ، سیاست نخ‌نمای آمریکایی ،  خوی استکباری ، آمریکا و گاوهای شیرده و آمریکا و فرزند ناخلفش اسرائیل  برگزار می شود .
وی افزود : انجمن ادبی رضوی از کلیه شاعران دعوت می نماید اشعار خود را در موضوعات ذکر شده و با در نظر گرفتن فرمایشات مقام معظم رهبری پردازش کرده و به صورت تایپ شده  به ایمیل anjomanadabirazavi@gmail.com  و یا  شبکه اجتماعی (بله و سروش)به شماره  09363077114 ارسال نمایند .
شاهد در ادامه اذعان داشت : این شب شعر در شامگاه یک شنبه 28 بهمن برگزار خواهد شد  و از اشعار برگزیده با اهدای لوح تقدیر و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس  تقدیر خواهد شد .
وی در خاتمه یاد آور شد :  شاعران در انتخاب قالب شعر محدودیتی نداشته و هر شاعر مجاز به ارسال حداکثر سه اثر خواهد بود .
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن  44-38445142-051، داخلی 101 تماس گرفته و یا به آدرس مشهد مقدس، خیابان کوهسنگی 9، خیابان عدالت 18، پلاک 1/9، مؤسسۀ آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی مراجعه نمایند .
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵