نگارخانه رضوان میزبان وکیل آباد شد

 نگارخانه رضوان میزبان وکیل آباد شد

آیین گشایش نمایشگاه جمعی عکس" وکیل آباد" عصر امروز با حضور هنرمندان و هنرجویان عکاسی شهر مشهد در نگارخانه رضوان  برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، کیارنگ علایی مدرس عکاسی در مورد این نمایشگاه گفت : نمایشگاه وکیل آباد ماحصل یک سال کار و تلاش هنرجویان عکاسی موسسه سروش صدا و سیمای خراسان رضوی است ، گروهی که پس از دوره آموزشی شش ماهه همچنان مشتاق وعلاقمند پروژه وکیل آباد را دنبال کردندو عکسهای خود را به جلسات ماهانه نقد عکس رساندند.
وی در ادامه افزود: در پایان دوره سه تن از اساتید برترعکاسی کشور کریم متقی ، نعما محمدیان روشن و سحر سقا عکس های نهایی پروژه را در حضور هنرجویان داوری کرده و در نهایت 32 عکس برای شرکت در نمایشگاه و چاپ در کتاب انتخاب شد .
علایی در خاتمه اذعان داشت : در فضای فرهنگی کنونی نیاز است که هنرجویان مستعد و مشتاق تشویق و حمایت شوند ، برگزاری نمایشگاه فرصتی برای آنان ایجاد می کند تا به طور جدی آثارشان مورد نقد قرار گیرد.
در بخشی از مقدمه این نمایشگاه به قلم کیارنگ علایی آمده است : هدف این بوده است که لایه ظاهری و جغرافیای وکیل آباد صرفا عکاسی نشود بلکه به سمت عکس های کمتر تکرار شده برویم و در نهایت در این مجموعه فضای زیستی درحال تغئیرات نابهنگام وکیل آباد را به تصویر بکشیم .
شایان ذکر است نمایشگاه وکیل آباد تا پنج شنبه 13 دی همه روزه از ساعت 9تا 13 و 16 تا 19 پذیرای علاقمندان خواهد بود .  
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۰/۸