اولین جشنواره آکاپلا آوای رضوان برگزار می شود

 اولین جشنواره آکاپلا آوای رضوان برگزار می شود
موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برای اولین جشنواره آکاپلا آوای رضوان فراخوان داد .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی ، سید مجتبی ذبیحی دبیر اولین جشنواره آکاپلا آوای رضوان در باره این جشنواره گفت : طی یک سال گذشته موسسه آفرینشهای هنری گام های بلندی در مسیر اعتلای سرود دینی کشور  برداشته است ؛ این جشنواره در مسیر رسیدن به  اهداف ملی برای ترویج و اشاعه ارزش های فرهنگی از طریق تولید و نشر آواهای مذهبی با رویکرد آکاپلا  و همچنین شناسایی و پرورش هنرمندان کارآمد این رشته برگزار می شود .
وی در ادامه افزود : سیره ائمه اطهار و معصومین (ع) ، مدح و منقبت حضرت رضا (ع) ، بصیرت و استکبار ستیزی ، دهه فجر (چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ) دفاع مقدس ، نهضت عاشورا و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از موضوعات این جشنواره است .
ذبیحی در مورد بخش های مختلف جشنواره اذعان داشت : جشنواره در سه بخش پاتوقی (اجرای خیابانی)، نماهنگ و سالنی  در دو گروه خواهران و برادران اجرا می شود که البته هر گروه می تواند در هر سه بخش همزمان شرکت داشته باشد .
دبیر جشنواره آکاپلا آوای رضوان در خاتمه ضمن دعوت از کلیه هنرمندان سرود کشور گفت: متقاضیان شرکت در جشنواره تنها تا 30 دی ماه می توانند برای ثبت نام در این جشنواره به سایت www.aqart.ir  مراجعه نموده و در صفحه جشنواره آکاپلا آوای رضوان حضور خود را ثبت نمایند .
 
تاريخ: ۱۳۹۷/۱۰/۸