نگارخانه رضوان میزبان محفل عشق

 نگارخانه رضوان میزبان محفل عشق
آیین افتتاحیه نمایشگاه " محفل عشق " عصر روز گذشته شنبه 17 آذر باحضور جمعی از هنرمندان ، اساتید و هنرجویان خوشنویسی مشهد در نگارخانه رضوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ،  قائم مقام رئیس شعبه انجمن خوشنویسان ایران در مشهد گفت: انجمن خوشنویسان ایران تنها مرکز رسمی متولی آموزش خوشنویسی در کشور است که 330 شعبه دارد و از این تعداد 15 شعبه در خراسان رضوی است.
قائمی افزود: این انجمن دو مرحله تخصصی نیز برای آموزش خوشنویسی دارد که هنرجوی دارای مدرک ممتاز می تواند پس از گذراندن مرحله نخست دوره تخصصی، مدرک فوق ممتازی معادل کارشناسی ارشد و پس از گذراندن مرحله دوم دوره تخصصی، مدرک استادی معادل دکتری دانشگاه را به دست آورد.
وی گفت: در نمایشگاه 'محفل عشق' که با همکاری موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در نگارخانه رضوان برپا شده است، آثار 16 خوشنویس جوان 20 تا 35 ساله دارای مدارک ممتاز و فوق ممتاز انجمن خوشنویسان ایران در مشهد در معرض دید علاقه ‌مندان قرار گرفته است.
این نمایشگاه تا 22 آذر در نگارخانه رضوان دایر است و علاقمندان همه روزه می توانند از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19  از آثار دیدن نمایند .
تاريخ: ۱۳۹۷/۹/۱۸