فراخوان کارگاه فیلمسازی جشنواره فیلم مستند "پیاده تا بهشت" منتشر شد

 فراخوان کارگاه فیلمسازی جشنواره فیلم مستند "پیاده تا بهشت" منتشر شد
دبیرخانه جشنواره فیلم مستند " پیاده تا بهشت " برای برگزاری کارگاه فیلمسازی این جشنواره در مشهد فراخوان داد .

به گزارش  روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، در فراخوان این کارگاه آمده است :دبیرخانه جشنواره "پیاده تا بهشت" جهت برخورداری فیلمسازان از امکان ارتباط بهتر و بیشتر با موضوع جشنواره، اقدام به برگزاری کارگاه های فیلمسازی برای علاقمندان سینمای مستند با حضور سه تن از اساتید مطرح می‌کند. علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه سه روزه، قبل از ثبت نام و ارسال شرح فعالیت خود، نکات ذیل را مطالعه فرمایند:


1- تمامی مستندسازان می توانند در این کارگاه شرکت کنند و محدودیتی برای فیلمسازان مشهدی و غیرمشهدی ندارد.

۲- ثبت‌نام و حضور در کارگاه کاملا رایگان است و هیچگونه هزینه‌ای به عنوان حق ثبت‌نام نخواهد داشت. در این کارگاه سه روزه 15 فیلمساز از طریق بررسی رزومه ها میهمان جشنواره خواهند بود.

۳- از بین شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی، فقط فیلمسازان غیرمشهدی به مدت چهار شب و پنج روز مهمان جشنواره پیاده تا بهشت هستند و تمامی هزینه‌های اقامت ایشان و کمک هزینه غذا برعهده‏ جشنواره است.

۴- این کارگاه با دعوت از خانم‌‌ها و آقایان فیلمساز پذیرفته‌شده، طی یک مرحله از صبح روز یکشنبه 13 آبان 97 لغایت روز سه شنبه 15 آبان 97 برگزار خواهد شد. لطفاً قبل از ارسال رزومه، از امکان حضور در کارگاه در تاریخ یادشده اطمینان کامل حاصل کنید، زیرا انصراف از شرکت، تضییع حق حضور فیلمساز دیگری خواهد بود.

۵-  فیلم‌سازان علاقه‌مند می‌توانند از طریق پیام‌رسان بله به شماره همراه 09120246266 و یا مراجعه به آدرس اینترنتی www.aqart.ir، با ارسال مشخصات و رزومه خود در این اردو نام‌نویسی کنند.
6- انتخاب فیلمسازان متقاضی، با توجه به کارنامه‌ و رزومه ارسالی ایشان و بررسی‌های انجام گرفته توسط هیات انتخاب اردو صورت خواهد گرفت.
تاريخ: ۱۳۹۷/۸/۹