غول بابا در جشنواره مبارک

 غول بابا در جشنواره مبارک
نمایش غول بابا تولید شده در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به جشنوارۀ بین‌المللی نمایش عروسکی تهران «مبارک» راه یافت .

به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی نمایش «غول بابا» به نویسندگی مهدی سیم‌ریز و کارگردانی مشترک محبوبه پاداش و مهدی سیم‌ریز به بخش کودک و نوجوان هفدهمین جشنوارۀ بین‌المللی نمایش عروسکی تهران «مبارک» راه یافت.
این نمایش که اقتباسی از داستان لوبیای سحرآمیز است، به روایت داستان کودکی یتیم پرداخته که آرزوی نجات مادرش از رنج کار و سختی‌های زندگی را دارد. او در خیال خود وارد قصه شده و سعی در تحقق آرزوهایش دارد.
مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) وابسته به موسسۀ آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی که در یک دهۀ گذشته تلاش داشته است تا با محوریت خدمات‌دهی به کودکان و نوجوانان مناطق محروم با بهره‌گیری از ابزارهای هنری به‌ویژه نمایش، بر فضای فرهنگی تربیتی مشهد و کشور تأثیرگذار باشد، به عنوان تولیدکنندۀ این اثر در جمع بزرگان نمایش عروسکی کشور در جشنوارۀ بین‌المللی حضور خواهد داشت.
هفدهمین جشنوارۀ بین‌المللی نمایش عروسکی تهران «مبارک» از یکم تا هفتم شهریور ماه 1397 به دبیری مرضیه برومند در شهر تهران برگزار می شود.
تاريخ: ۱۳۹۷/۵/۳۰