پرده خوانی روایت عشق در حرم مطهر رضوی

 پرده خوانی روایت عشق در حرم مطهر رضوی
روز میلاد حضرت رضا علیه السلام است ، جمعیت در رواق حضرت زهرا (س) موج می زند  ، همه اطراف سن جمع شده اند ، راضیه ایرانی تنها بانوی پرده خوان مشهدی پای پرده روایت عشق ایستاده است .
جمعیت چشم به دهان او دوخته که همگام با پرده از زندگی حضرت رضا علیه السلام و از سفر او به مرو می گوید  و از شوق مردم برای دیدار او در مسیر سفرش .
پرده خوانی روایت عشق در رواق حضرت زهرا سلام الله علیها توسط راضیه ایرانی  از ویژه برنامه های موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در شب و روز ولادت حضرت رضا علیه السلام بود ، برنامه ای که با استقبال ویژه خواهران مواجه گردید .
ایرانی درگفتگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی می گوید : دو سال پیش بر اثر جریانی با آقا قهر کردم ، گفتم دیگه کار رضوی نمی کنم ، یه مدت گذشت تا اینکه تماس گرفتند برای پرده خوانی پرده روایت عشق ، در این یکسال اخیر بیش از 14 اجرا درحرم مطهر رضوی داشته ام ، جایی که پیش از این کار کردن بانوان درآن غیر ممکن به نظر می رسید ، دیشب فکر کردم چه قدر خوب که حضرت به فکر همه ی ما هست ، و هوای ما را دارد .
شایان ذکر است پرده روایت عشق بر مبنای تولد تا شهادت حضرت رضا علیه السلام سال گذشته توسط موسسه آفرینشهای هنری آُستان قدس رضوی طراحی و به پرده خوانان برای اجرا در سراسر کشور ارائه شد
تاريخ: ۱۳۹۷/۵/۴