همزمان با روز سوم خرداد؛ شب شعر «فتح خرمشهر» میزبان بانوان شاعر آیینی شد

 همزمان با روز سوم خرداد؛ شب شعر «فتح خرمشهر» میزبان بانوان شاعر آیینی شد
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، این محفل ادبی و شاعرانه با همکاری و مشارکت انجمن ادبی بانوان رضوی "گوهرشاد" وابسته به این موسسه  و معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در رواق مبارکه حضرت زهرا(س) برگزار شد.
در این برنامه، بانوان شاعر آیینی اشعار و سروده‌های خود را در موضوعات دفاع مقدس، فتح خرمشهر، شهدای مدافع حرم، حضرت خدیجه(س)، رضوی، مهدویت و... برای حاضران خوانش کردند.
زهرا علیپور شاعر آیینی و از خدام بارگاه منور رضوی، اولین هنرمندی بود که در این مراسم، سروده خود را با موضوع شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم قرائت کرد.
خواندن اشعاری با موضوع شجره خبیثه آل سعود و بیان جنایات آن‌ها با زبان گویای شعر توسط فاطمه زیرک؛ شاعر نوجوان آیینی و از دانش‌آموزان دبیرستان امام رضا(ع) با تشویق حاضران و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود خائن همراه شد.
بیگم صارامی از شاعران پیش‌کسوت و نسل اول انقلاب بود که در این محفل ادبی، اشعار پر شوری با موضوع شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس را تقدیم به روح شهدا و امام شهدا کرد.
محبوبه کاووسی با اشعاری با موضوع رضوی، دفاع مقدس و فتح خرمشهر، محدثه اروندی شاعر آیینی نوجوان با شعری انقلابی، مهتاب رزاق‌پرور؛ شاعر کودک با اشعاری در وصف اهل بیت(ع) حاضران این بزم شاعرانه را میهمان کردند.
در این مراسم، چند تن از اعضای انجمن ادبی بانوان رضوی؛ گوهرشاد از جمله حشمت سید موسوی، آرزو نصیری و فاطمه سادات قوامی نیز اشعاری با موضوع مهدویت، رضوی و دفاع مقدس را خوانش کردند.
تاريخ: ۱۳۹۷/۳/۵