نمایشگاه نقاشی خط ریحانه النبی در نگارخانه رضوان برگزار شد

 نمایشگاه نقاشی خط ریحانه النبی در نگارخانه رضوان برگزار شد

همزمان با میلاد با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها نمایشگاه نقاشی خط ریحانه النبی  در میان استقبال علاقمندان به این هنر در نگارخانه رضوان گشایش یافت .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی محسن توسلی از مدرسین مکتب هنر رضوان در مورد این نمایشگاه گفت : این نمایشگاه ماحصل تلاش هنرجویان این رشته پس از سه دوره آموزشی است ؛ هنرجویانی که هر کدام با تخصص های چون معماری، نقاشی ، خوشنویسی ، گرافیک  و ... با نگاهی نو به تحصیل نقاشی خط پرداخته و هم اکنون ماحصل تلاش شان بر روی دیوار نگارخانه به معرض تماشا گذاشته شده است .
وی ضمن تشکر از مسئول مجموعه رضوان به جهت برگزاری این نمایشگاه در ادامه افزود : رشته نقاشی خط برای ادامه یافتن و بقا بسیار نیازمند حمایت مسئولین و نهادهای هنری است ، برگزاری کلاسها و کارگاه هایی با هزینه اندک هنر جو را راغب به شرکت در کلاس می کند چرا که هزینه های تولید آثار در این رشته بسیار بالاست .
در ادامه محمد ظریف صدر مسئول مجموعه رضوان با نگاهی با برنام های سال آینده خاطر نشان کرد : حسن ختام نمایشگاه های امسال نام مبارک حضرت زهرا سلام الله علیها خواهد بود و آغاز سال مان با برگزاری نمایشگاهی از 110 اثر نقاشی خط علیرضا بهدانی در منقبت حضرت امیر المومنین علی (ع) متبرک خواهد شد.
نمایشگاه ریحانه النبی تا پایان هفته دایر بوده و همه روزه از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 پذیرای علاقمندان خواهد بود .
تاريخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰