با حضور تولیت معزز آستان قدس رضوی؛ از کتاب آرایه های صحن آزادی رونمایی شد

 با حضور تولیت معزز آستان قدس رضوی؛ از کتاب آرایه های صحن آزادی رونمایی شد
در حاشیه اولین نشست هم اندیشی پیرامون معماری و هنر اعتاب مقدسه در دوران معاصر از هفتمین  کتاب مجموعه شاهکارهای هنری در آستان قدس رضوی با عنوان آرایه های صحن آزادی در حضور تولیت معزز آستان قدس رضوی ، رونمایی شد .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، کتاب آرایه‌های صحن آزادی حرم مطهر رضوی  از مجموعه شاهکارهای هنری در آستان قدس رضوی ، نوشته دکتر مهدی صحراگرد به سفارش موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی تالیف و چاپ شده است .
محمد علی چمی گو؛ مدیر عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی با اشاره به ظرفیت های این موسسه گفت: ترویج فرهنگ رضوی و معرفی گنجینه های موجود در آستان قدس رضوی با زبان هنر یکی از ظرفیت های این موسسه است.

وی با اشاره به نمایشگاه برگزار شده در حاشیه این نشست گفت: با توجه به موضوع نشست و حضور جمعی از هنرمندان و اساتید هنر معماری، 20 عکس منتخب بخش معماری جشنواره عکس خانه دوست  در این مکان به نمایش گذاشته شده است.
چمی گو با اشاره به برگزاری جشنواره ملی عکس خانه دوست  افزود: جشنواره ملی عکس خانه دوست با موضوع زیارت طراحی شده و عکاسان در سه بخش عکاسی حرفه ای  ، موبایلی و عکاسی معماری اماکن اسلامی عکسهای خود را ارسال نمودند .
وی گفت:بیش از  17 هزار عکس به دبیرخانه جشنواره ملی عکس خانه دوست رسید و ازاین میان 111 عکس منتخب در نگارخانه رضوان برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شد.
تاريخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹