نمایشگاه "کلک ازلی "در جمع مشتاقان گشایش یافت

 نمایشگاه "کلک ازلی "در جمع مشتاقان گشایش یافت

نمایشگاه  آثار خوشنویسی استاد مهدی بلوریان کاشی با عنوان  «کلک ازلی» با حضور اساتید ، هنرجویان و علاقه‌مندان خوش‌نویسی، در نگارخانه رضوان وابسته به موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ، نگارخانه رضوان از شامگاه شنبه 28 بهمن با حضور جمع کثیری از اساتید خوشنویسی استان و کشور از جمله استاد کیخسرو خروش میزبان 40 اثر خوشنویسی استاد بلوریان کاشی شد .   
دراین نمایشگاه که نخستین نمایشگاه انفرادی استاد بلوریان است آثاری با محوریت مفاهیم قرآنی، فاطمی و موضوعات ادبی و عرفانی  بخط نستعلیق و با الهام از سبک استاد سید حسین میرخانی به نمایش گذاشته شده است ..
در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه «کلک ازلی» نشستی تخصصی نیز با محوریت هنر خوش‌نویسی با حضور میهمان ویژه این برنامه، هنرمند حوزه خوش‌نویسی و خط نستعلیق معاصر ایران، استاد کیخسرو خروش در حضور علاقه‌مندان برگزار شد
یاد آور می‌شود؛ نمایشگاه کلک ازلی تا سوم اسفند ماه 1396 صبح‌ها از ساعت 9 تا 13 و بعدازظهرها از ساعت 16 تا 19 در نگارخانه رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17 پلاک 16 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
تاريخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹