برندگان مسابقه من امام رضا را دوست دارم ؛ میهمان آستان حضرت رضا (ع) شدند

 برندگان مسابقه من امام رضا را دوست دارم ؛ میهمان آستان حضرت رضا (ع) شدند

برنامه تلویزیونی سر سفره خدا چندی پیش برای مخاطبینش  پنجره ای گشود به آستان ملکوتی بارگاه ثامن الحجج ، بیش از 65 هزار نفر از این پنجره به امام مهربانی ها سلام کردند و با شرکت در مسابقه پیامکی " چه کاری انجام دهم تا امام رضا مرا دوست داشته باشد " از عشق و ارادت خود به حضرت رضا علیه السلام گفتند .
در پایان این مسابقه و به قید قرعه ای که نشان از مهر داشت ، هشت نفر از کودکان شرکت کننده در این مسابقه به اتفاق خانواده میهمان آستان ملکوتی حضرت رضا علیه السلام شدند تا از نزدیک دل به شبکه های ضریحش گره کنند .
اکنون آنها  که آمده اند دست در پنجره فولاد از کیلومترها مسافتی می گویند  که به عشق دیدار گنبد و بارگاه امام مهربانی ها از لردگان ، میانه ، اصفهان ، زاهدان ، خرم آباد ، تهران ، رباط کریم و فاروج پیموده اند ، مسافتی که اکنون هیچ به چشم نمی آید که حالا هر چه که هست سفره مهربانی و سخاوت حضرت رضاست .
قرار بود سه روز میهمان باشند و چه زود این سه روز گذشت ، علی حسینی  که امسال شش سالش تمام می شود و خوشحال است که آرزویش برای دیدن حرم برآورده شده است با همان لهجه شیرین آذری از امام رضا می خواهد که دو باره خیلی زود او را به اینجا بیاورد ، نیلوفر رضایی مثل همه دختران 11 ساله دیگر ، خواسته هایش را آرام و زیر لب برای امام رضا می گوید ، بابا میریان ها اما به سکوت چشم به گنبد دوخته اند و اطمینان دارند که آقایشان خودش می داند که چه می خواهند و چه باید بدهد ، سارینا نوری سلامت مادرش را می خواهد و اشک امانش نمی دهد ...
حالا بار سفر به سوی دیار خود بسته اند با کوله باری از خاطره دیدار ، حالا می توانند برای دوستان خود از ضریح بگویند و گنبد و بارگاه و نوای نقاره خانه و برج ساعت و موزه حرم و از خاطره ناهاری که میهمان مهمان سرای حضرت بوده اند و چه خوش خاطره ای است برای آنانکه میهمان حضرت دوست بوده اند .
تاريخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳