گنجینه هنر رضوان افتتاح شد

 گنجینه هنر رضوان افتتاح شد
نمایشگاه و فروشگاه دائمی " گنجینه هنر رضوان " با هدف کمک به اقتصاد هنر ، با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان استان روز شنبه 21 بهمن در محل مجموعه هنر رضوان افتتاح شد.
محمد ظریف‌صدر مسئول مجموعه هنری رضوان در گفت‌وگو با روابط عمومی موسسه اظهار داشت:گنجینه هنر رضوان ، نمایشگاه دائمی آثار هنری ، با هدف کمک به اقتصاد هنر در نگارخانه رضوان گشوده شد.
وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار مجموعه هنری رضوان اقدام به فروش گنجینه آثار خود در گنجینه هنر رضوان کرده است افزود : به فروش گذاشتن آثار هنرمندان در این نمایشگاه فرصتی برای کمک به اقتصاد آنها است چرا که تا کنون اقدامی در این راستا و برای حمایت از هنرمندان انجام نشده است .
ظریف صدر با اشاره به وجود 110 اثر از 40 هنرمند کشور در این نمایشگاه دائمی، متذکر شد: آثار ارائه شده در گنجینه هنر رضوان درزمینه های گوناگون از جمله خوشنویسی در خطوط نستعلیق،شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ  ، نقاشی خط ، نقاشی قهوه خانه ای و ایرانی ، نگارگری  و ... می باشد و  به‌زودی وب‌سایتی جهت دسترسی علاقمندان در سراسر کشور و خارج از کشور نیز ایجاد می‌شود.
علاقمندان می توانند جهت بازدید از گنجینه هنررضوان همه روزه  از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 به محل مجموعه رضوان واقع در کوهسنگی 17 مراجعه نمایند .  
تاريخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳